Privātuma politika

Ptaveikals.lv tīmekļa vietnē netiek uzkrāti personas dati. Lietotāju uzvedības dati tiek apstrādāti un apkopoti mājas lapas statistikas dati anonimizētā veidā un mārketinga dati atkārtotai reklāmai, kas tiek īstenota ar mārketinga sīkdatnēm, kuru izmantošanu tiek sniegta piekrišana.

Ptaveikals.lv tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkdatnes (cookies). Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad jūs pēdējo reizi apmeklējāt ptaveikals.lv. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne ir nekaitīga, tā nevar saturēt kaitniecisku kodu un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Ir divu veidu sīkdatnes. Pastāvīgie sīkdatnes paliek datorā pastāvīgi. Tos izmanto, piemēram, lai atpazītu, ka Jūs esat biežs vietnes apmeklētājs, vai lai pielāgotu vietnes saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām, vai lai ievāktu statistikas datus. Turpretī sesijas sīkdatnes pastāv īslaicīgi, un, izejot no vietnes vai aizverot pārlūkprogrammu, tie nesaglabājas. Sesijas sīkdatnes izmanto, lai iespējotu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, autorizāciju vai preču pasūtīšanu utml.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevienā brīdī nesaglabājam nekādus personas datus, ja vien Jūs pats neesat izvēlējies reģistrēties un identificējis sevi kā mūsu klientu. Dažādi pakalpojumu sniedzēji, kuri palīdz mums sniegt tīmekļa pakalpojumus, var izveidot mūsu sīkdatnes. Šāds pakalpojumu sniedzējs ir, piemēram, analīzes rīks Google Analytics.

Tiek uzskatīts, ka ptaveikals.lv vietnes lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkdatņu pieņemšana. Ja jūs nepieņemat sīkdatnes, tas var ierobežot ptaveikals.lv vietnē pieejamo funkciju izmantošanu.

Jūs jebkurā brīdī varat izvēlēties, lai Jūsu pārlūkprogramma pieņemtu sīkdatnes. Ja nevēlaties, lai tas notiktu, Jūs varat veikt izmaiņas savas pārlūkprogrammas uzstādījumos, lai tā automātiski atslēgtu tos, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkdatni. Lietotāji var kontrolēt un pārvaldīt sīkdatnes savā pārlūkprogrammā, mainot tās iestatījumus. Lūdzu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju, lai veiktu nepieciešamos iestatījumus.

Informācija par ptaveikals.lv izmantotajām sīkdatnēm

Izmantojam dažus tīmekļa ārpakalpojumus, kas vietnē ptaveikals.lv izmanto sīkdatnes:

Google Analytics

Tīmekļa vietnes statistikas rīks, kas apkopo datus par vietnes izmantošanu. Informācija tiek anonimizēta un tā ir pieejama tikai tīmekļa pārvaldniekam apkopotā veidā.

Google tagu pārvaldnieks

Skriptu apstrādes rīks, kas ļauj pārliecināties par to, ka lietotāja pārlūks ātri ielādē ptaveikals.lv tīmekļa vietni.

Facebook Pixel

Facebook Pixel ir kods, kas ir izvietots tīmekļa vietnes kodā, lai sekotu apmeklētāju aktivitātei un mērītu tīmekļa vietnes reklāmu efektivitāti. Šī tehnoloģija ļauj tīmekļa vietnes īpašniekam saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietni pēc tam, kad tie ir noklikšķinājuši uz Facebook reklāmas. Tas sniedz iespēju veikt precīzāku mērķauditorijas analīzi, pielāgot reklāmas atbilstoši lietotāju vēlmēm un uzvedībai, kā arī uzlabot tīmekļa vietnes sniegumu. Facebook Pixel darbojas, izmantojot sīkdatnes.