Ecovacs Deebot OZMO 950

Robots, kurš pārsteigs ikvienu!
Jaunums

Jaunums PTA veikalā – uzticams sabiedrotais mājokļa tīrībai. Jaunais Ecovacs Deebot OZMO 950 robots būs lielisks palīgs gan paklāju sūknēšanai, gan grīdu spodrībai. Apmeklējiet PTA sadzīves tehnikas veikalu vai ieskatieties PTA.lv internetveikalā, lai uzzinātu vairāk un iegādātos šo neaizvietojamo palīgu!

Priekšrocības
big-bilde-ozmo-3

Lieliski rezultāti paklāja un grīdas tīrīšanai

Tīrītājam ir 3 tīrīšanas režīmi: parastais, maksimālais un maksimālais plus. Max + režīmu var izmantot, ja jums nepieciešama intensīva dziļa tīrīšana uz paklāja. Tas nodrošina spēcīgu sūkšanu, un jūs varat to vadīt uz paklāja, lai atbrīvotos no putekļiem un netīrumiem, kas ir paslēpti.

Tīrīšanas procesā no grīdām tiek iztīrītas līdz 99,26% baktēriju (saskaņā ar Higiēnas un mikrobioloģijas pētījumu centra pētījums) un 76% netīrumu uz vidēja paklāja (saskaņā ar Vacuum Wars testu).

Līdz pat 200 minūtēm ilga darbība

Ar vienu uzlādi šis robots var aptvert lielu tīrīšanas platību pat maksimālā režīmā – līdz 150 minūtēm un 250 kvadrātmetriem. Strādājot normālā režīmā, tas var ilgt līdz 200 minūtēm un līdz 350 kvadrātmetriem.

big-bilde-ozmo-1
big-bilde-ozmo-2

Divi vienā: sūknēšana un mazgāšana

Jaunais Ecovacs Deebot OZMO 950 var vienlaikus sūkt un mazgāt. Aprīkots ar paklāju identifikācijas funkciju tas spēj atpazīt paklāju un izvairās no tā grīdas mazgāšanas laikā. Aprīkots ar ietilpīgu 240 ml ūdens tvertni, salīdzinot ar citu ierīču ~150 ml tvertni.

Inovatīvas tehnoloģijas

Robots ir aprīkots ar LDS lāzeru, lai izplānotu interjeru, lai tīrīšana būtu efektīvāka, nepametot vietu. Kad Ecovacs Deebot OZMO 950 pārvietojas uz grīdas, tas izmanto Smart Navi tehnoloģiju un sensorus, kas ir integrēti visā tā korpusā.

big-bilde-ozmo-4

Tīrīšana turpinās

Pēc uzlādes DEEBOT turpinās tīrīšanas darbus precīzi no vietas, kur tie tika pārtraukti.

Vadi ar viedtālruni

Ērtākais veids pārvaldīt robotu darbībā, plānot un sekot līdzi mājokļa tīrīšanai.

Aizsargāta tīrīšana

DEEBOT droši pārvietojas, izmantojot sensorus, lai izvairītos no trepēm un no sadursmēm ar mēbelēm un sienām.

Daļa no viedās mājas

DEEBOT darbojas ar viedajiem mājas asistentiem kā Amazon Alexa un Google Assistant.