Kamado Bono grili

Kamado Bono piedāvā dažāda izmēra grilus: gan kompaktus modeļus, kas ir ērti pārvietojams un piemērots lietošanai dabā vai izmantošanai uz mazākām terasēm, kā arī lielākus grilus. Tos varat aplūkot pta.lv e-veikalā vai atbraucot uz PTA veikalu un pārliecinoties par tā kvalitāti klātienē.

Unikālā KAMADO BONO grila forma vienmērīgāk izplatīs siltumu grila iekšpusē, cepetis ātrāk tiks pagatavots un mazāk zaudēs savu sulīgumu, kā arī pateicoties slēgtai grila konstrukcijai vēlamā temperatūra tiek sasniegta ar mazāku ogļu patēriņu. KAMADO tipa grili tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, tomēr mūsdienu keramika un ugunsizturīgie materiāli lieliski pasargā grilu no plaisāšanas, nodrošinot ilgmūžību.

Augsta kvalitāte lieliskam rezultātam

Šāda keramiskā konstrukcija nodrošina iespēju ilgstoši saglabāt karstumu un sasniegt cepšanas temperatūru līdz pat 400 grādiem. KAMADO grili ļauj ļoti precīzi regulēt gaisa plūsmu un temperatūru, tādejādi tos var salīdzināt ar malku kurināmām krāsnīm, izmantot gan cepšanai, gan arī grauzdēšanai līdzīgi kā parastās cepeškrāsnīs. Izmantojiet visas šāda grila priekšrocības un izmēģiniet cept arī picu, cepumus, pīrāgus un maizi. Pārsteigsiet ar lielisku rezultātu gan sevi, gan arī ģimeni un viesus.

Tehnoloģija

KAMADO griliem karkass ir veidots no keramikas, savukārt tā iekšpusē ir izvietots keramisks rezervuārs oglēm. Apakšējā daļā ir iebūvēts gaisa vārsts, kuru izmanto, lai gaisa plūsma iekļūtu ugunskastē, savukārt kupola vākā ir izveidots otrs regulējams gaisa vārsts gaisa izplūšanai. Šādi vārsti ļauj regulēt gatavošanas temperatūru iespējami precīzi. Virs uguns izvietojamās cepšanas restes ir paredzētas cepešu novietošanai.

Vasara un grila sezona tuvojās!

PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā, atradīsi arī šo pasaule jau atzītā zīmola Kamado Bono grilus. Iepazīstiet grilēšanas prieku ar kvalitatīvu grilu, pārsteidziet draugus ar lielisku atpūtu!

PTA-44_Fotor
PTA-43_Fotor