Absolūts 0% līzings visām precēm!

PTA sadzīves tehnikas veikals Dambja ielā 3a, Rīgā

Atbrauciet un pārliecinieties par izdevīgajām cenām un plašo piedāvājumu. Mūsu klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku: veļas mazgājamās mašīnas, ledusskapji, saldētavas, TV un daudzas citas preču kategorijas.

Neatlieciet uz vēlāku!

Bezprocentu līzings tiek piemērots precēm, kuru cena ir vismaz 70 EUR. Piedāvājums ir spēkā gan veikalā Dambja ielā 3a, Rīgā, gan arī pta.lv e-veikalā.

Mūsu priekšrocības

Google: 4.5/5 (526 atsauksmes)
4.4/5

Plašākā izvēle Baltijā

PTA ir Baltijā lielākais baltās un iebūvējamās sadzīves tehnikas veikals –  atradīsiet visu vajadzīgo vienuviet, mūsu veikala klāstā ir vairāk kā 5 000 preces.

Pieredzējuši konsultanti

Mūsu pieredzējušie klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku, sniegs praktisku informāciju kā kopt un uzturēt tehniku, lai tā kalpotu ilgstoši.

20 gadu pieredze

Šajā laikā esam ieguvuši plašu klientu uzticību, ikdienā nodrošinot gan izdevīgas cenas, gan ievērojamu preču klāstu. Sadzīves tehniku, kura kalpos gadiem ilgi, vislabāk ir izvēlēties klātienē.

  • Strādājam katru dienu
  • Plaša autostāvvieta: vienmēr vieta Jūsu auto
  • 0% līzings līdz 10 mēnešiem
  • Preču piegāde arī brīvdienās

Veikala darba laiks

Pirmdiena – sestdiena:
10:00 – 19:00
Svētdiena:
10:00 – 17:00

Pasaules zīmoli, ražotāja garantija

Veikalā Jums ir iespēja klātienē aplūkot un izvēlēties sadzīves tehniku un elektroniku, kura kalpos Jums gadiem ilgi. Mūsu piedāvājumā ietilpst daudzi pasaulē atzīti un populāri zīmoli kā AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Candy, Miele, Siemens, Indesit, Hotpoint, Samsung, LG, Kaiser, Kenwood, Bosch, Whirlpool un daudzi citi, kuri savu kvalitāti ir apliecinājuši patērētājiem gan pasaulē, gan Latvijā.


Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu Facebook un Instagram lapās, lai uzzinātu par jaunākajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.