Akcijas un īpašie piedāvājumi PTA veikalā

Loterijas “Pērc Gorenje tehniku un laimē” noteikumi

Loterijā piedalās patērētāji, kuri iegādājas Gorenje firmas preces “PTA” veikalā Dambja ielā 3a, Rīgā, un PTA e-veikalā PTA.lv periodā no 2024.gada 1. jūnija līdz 2024.gada 1. augustam. Iegādājoties Gorenje firmas preci patērētājs aizpilda loterijas kuponu norādot vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un čeka Nr. un iemet to loterijas kastē. Ja patērētājs ir iegādājies vairākas Gorenje firmas preces, tad patērētājs aizpilda tik loterijas kuponus, cik Gorenje preču iegādājies.

Loterijas atļaujas Nr.: 8162

Loterijas noteikumi

 

Loterijas “Pērc Samsung tehniku un laimē” noteikumi

Loterijas atļaujas Nr.: 8046

Loterijas noteikumi

Loterijas uzvarētāji:

  1. Aigars P., tel…..4602
  2. Aleksandrs B., tel. ….5048
  3. Iveta P., tel. tel. ….1622
  4. Normunds D., tel. ….7065
  5. Zane P., tel. ….3666
PTA sadzīves tehnikas veikals Dambja ielā 3a, Rīgā

Atbrauciet un pārliecinieties par izdevīgajām cenām un plašo piedāvājumu. Mūsu klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku: veļas mazgājamās mašīnas, ledusskapji, saldētavas, TV un daudzas citas preču kategorijas.

Neatlieciet uz vēlāku!

Bezprocentu līzings visam

Bezprocentu līzings tiek piemērots precēm, kuru cena ir vismaz 70 EUR. Piedāvājums ir spēkā gan veikalā Dambja ielā 3a, Rīgā, gan arī pta.lv e-veikalā.

Mūsu priekšrocības

Google: 4.5/5 (800 atsauksmes)
4.4/5

Plašākā izvēle Baltijā

PTA ir Baltijā lielākais baltās un iebūvējamās sadzīves tehnikas veikals –  atradīsiet visu vajadzīgo vienuviet, mūsu veikala klāstā ir vairāk kā 5 000 preces.

Pieredzējuši konsultanti

Mūsu pieredzējušie klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku, sniegs praktisku informāciju kā kopt un uzturēt tehniku, lai tā kalpotu ilgstoši.

23 gadu pieredze

Šajā laikā esam ieguvuši plašu klientu uzticību, ikdienā nodrošinot gan izdevīgas cenas, gan ievērojamu preču klāstu. Sadzīves tehniku, kura kalpos gadiem ilgi, vislabāk ir izvēlēties klātienē.

Veikala darba laiks

Pirmdiena – sestdiena:
10:00 – 19:00
Svētdiena:
10:00 – 17:00

Pasaules zīmoli, ražotāja garantija

Veikalā Jums ir iespēja klātienē aplūkot un izvēlēties sadzīves tehniku un elektroniku, kura kalpos Jums gadiem ilgi. Mūsu piedāvājumā ietilpst daudzi pasaulē atzīti un populāri zīmoli kā AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Candy, Miele, Siemens, Indesit, Hotpoint, Samsung, LG, Kaiser, Kenwood, Bosch, Whirlpool un daudzi citi, kuri savu kvalitāti ir apliecinājuši patērētājiem gan pasaulē, gan Latvijā.


Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu Facebook un Instagram lapās, lai uzzinātu par jaunākajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.