ECOVACS ROBOTICS tīrīšanas roboti

ECOVACS ROBOTICS ir izveidojuši dažādus robotus, kuri katrā ģimenē sniedz iespēju uzlabot tīrību ikdienā. Jau vairāk kā 20 gadus uzņēmuma tiek īstenoti arvien jauni risinājumi, katru gadu radot vairāk kā 20 jaunus produktus. Šo zīmolu raksturo piejamas cenas, kvalitāte un koncentrēšanās uz klientu vajadzībām, tādēļ ECOVACS ražotie roboti ir ieguvuši līderpozīcijas daudzviet pasaulē, piemēram, nr. 1 Vācijā, nr. 2 Eiropā, savukārt pasaulē nr. 3. Amazon klienti ir atzinuši to par favorītu savā izvēlē, iegādājoties tīrīšanas robotus.  

Šis pasaulē atzītais zīmols iegūst arvien plašāku popularitāti arī Latvijā. Izmantojiet tehnoloģiju attīstību, lai ietaupītu savu laiku uzkopšanas darbiem, atstājot rūpes par mājas tīrību robotiem, kuri mūsdienās spēj ātri un kvalitatīvi paveikt nepieciešamos mājas uzkopšanas darbus Jūsu vietā.

ECOVACS ROBOTICS robotus Jūs varat aplūkot un iegādāties gan mūsu internetveikalā pta.lv, gan arī apmeklējot PTA sadzīves tehnikas veikalu Dambja ielā 3A, Rīgā.

DEEBOT roboti tīrām grīdām

DEEBOT roboti ir ieguvuši plašu atzinību un labas atsauksmes mūsu klientu vidū. DEEBOT veiksmes pamatā ir ražotāja ilgtermiņa pētījumi un testi, kuri ir ļāvuši pakāpties krietnu soli priekšā konkurentiem. Jaunākās paaudzes lāzernavigācija nodrošina robota darbības precīzitāti un efektivitāti, kas savukārt nozīmē lielisku tīrību Jūsu mājās. To īpaši novērtēs klienti, kuriem ir lielāka mājokļa platība – arī tas nav šķērslis robotam prasmīgi uzkopt Jūsu māju: viedie sensori norāda robotam, kādos virzienos kustēties, virtuālā kartē tiek attēlotas dzīvojamas telpas un to izvietojums. Kartē varat izveidot virtuālas sienas, kuras robots nedrīkst pārkāpt. Tas ļaus aizsargāt noteiktas vietas, piemēram, bērnu rotaļu vietas, vienlaikus iespēja arī norādīt prioritāras tīrīšanas zonas un tīrīšanas intensitāti.

Spodri logi, vairāk gaismas

Roboti var tīrīt ne tikai grīdas, bet arī logus. WINBOT logu tīrīšanas robots ir jauns kvalitātes standarts logu tīrībai. Šāds robota modelis izcili notīra logu stiklus, savukārt integrētā SMART DRIVE tīrīšanas sistēma un funkcionālais dizains palīdzēs krietni ērtāk nomazgāt logus, kļūstot par neaizvietojamu palīgu šādiem darbiem. Uzziniet vairāk par logu tīrīšanas robotiem atsevišķā sadaļā “Logu tīrīšanas roboti“.

Plaša tīrīšanas robotu izvēle PTA veikalā

Jums ir radušies jautājumi par Jums piemērotāko ECOVACS ROBOTICS tīrīšanas robota iegādi? Atbrauciet uz PTA sadzīves tehnikas veikalu un mūsu zinošie konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko tīrīšanas robotu, kā arī sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem. Deebot robotu piedāvājumu var aplūkot pta.lv internetveikalā.

Jaunie OZMO modeļi

Noskatieties video un uzziniet vairāk par jaunajiem OZMO tīrītājiem-robotiem modeļiem.