Apmeklējiet Miele stendu PTA veikalā Dambja ielā 3A Rīgā, lai iepazītos ar visu plašo šī zīmola piedāvājumu.

Veļas mazgāšanai

Ledusskapji, saldētavas

Putekļu sūcēji

Virtuvei

Miele zīmols

Miele ir viens no atpazīstamākajiem zīmoliem vairākās pasaules valstīs. Vācijā Miele ir ieguvis labākā zīmola titulu. Miele produkti ir spējīgi daudz atklāt par saviem lietotājiem – viņi ciena mājas tehnikas augsto sniegumu, ērtumu un draudzīgumu videi. Cilvēki, kuri iegādājas Miele, lielu uzmanību pievērš augstai kvalitātei un labam produktu izskatam!

Miele kvalitāte

Miele produktu augstajai kvalitātei cilvēki uzticas jau vairāk nekā 100 gadus. Mēs esam vienīgais sadzīves tehnikas zīmols, kas savas ražotās iekārtas – veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, žāvētājus u. c. – pārbauda 20 gadu lietojamībai. Miele klienti ir ļoti lojāli – ja reiz izvēle vienreiz ir bijusi par labu zīmolam, arī turpmāk Miele būs pirmā izvēle sadzīves tehnikas jomā. Vēršot skatu nākotnē, mēs apsolām vienmēr saglabāt augstas kvalitātes un izturības standartus!

Miele komforts

Nav svarīgi, vai izvēlies klasisku grozāmu slēdzi, sensoru aprīkotu vai skārienjutīgu sadzīves tehnikas vadības sistēmu – Miele tehnikas lietošana ir ērta un vienkārša. Ērta lietojamība, izcils dizains veļas mazgāšanas un virtuves tehnikas lietošanu katru reizi pārvērš veiksmes stāstā. Miele vienmēr atvieglo Jūsu dzīvi.

Miele tehnika – izturīga un jaudīga

Jau kopš pašiem pirmsākumiem Miele filozofija balstīta teicienā „Immer Besser”, kas savā būtībā parāda vēlmi būt ne tikai „vienmēr labākiem” par konkurentiem, bet arī „vienmēr labākiem” par to, kādi esam šobrīd. Pircējam tā ir garantija, ka viņu izvēle par labu Miele ir laba izvēle mūža garumā.

Miele dizains

Miele iestājas par elegantu un tīru dizainu. Nekur citur Jūs neatradīsiet līnijās, krāsās un pielietojamībā plašāku iekārtu sortimentu, kas labi saderēs ar ikviena stila virtuves dizainu. Plašais, ar lielu rūpību veidotais Miele piedāvājums spēj radīt perfektu harmoniju ar jebkuru virtuves dizainu.

Miele ilgtspējība

Miele ilgtermiņa veiksme ir balstīta pārliecībā par katra ražotā produkta ilgtspējību. Miele ir ANO Ilgtspējības organizācijas Global Compact biedrs, kas savu pārliecību parādījis, parakstot Daudzveidības hartas. Ik pēc diviem gadiem Miele publicē ilgtspējas pārskatu.

Miele vēsture

Jau vairāk nekā 100 gadus Miele un Zinkann ģimenes veido un attīsta uzņēmumu Miele. 1899. gadā Hercebrokā tehniķis Karls Miele un tirgotājs Reinhards Cinkans dibināja uzņēmumu krejošanas mašīnu ražošanai. Sākotnēji tas bija pavisam mazs uzņēmums ar 11 līdzstrādniekiem, četrām virpām un vienu urbjmašīnu, bet garā neizsīkstošu pārliecību un ticību sauklim: „Immer Besser”.