Garantijas pagarināšana

Iegādājoties pirkuma garantijas pagarināšanu, nevajadzēs papildus ieguldīt iegādātajā ierīcē, bojājuma gadījumā par remontu parūpēsies garantijas remonta serviss. Pēc garantijas pagarināšanas un garantijas zaudējuma gadījumā, kad ražotāja garantijas apkalpošanas termiņš ir beidzies, Jūsu tehnika tiks salabota bez maksas vai nomainīta pret līdzvērtīgu, ja remonts nav iespējams. Pagarinātā garantija ir līdzvērtīga ražotāja piešķirtai garantijai, tikai derīguma termiņš ir ilgāks – pēc izvēles, no 1 līdz 5 gadiem. Pagarinātās garantijas un pirkuma apdrošināšana aptver visas sadzīves tehnikas un elektroniskās ierīces, piemēram, sadzīves tehniku (veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c.), audio un videoaparatūru.

Privātpersonām, kuras pērk 3 vai vairāk ierīces vienā reizē un izvēlas apdrošināšanas plānus Sudraba un/vai Zelta, piemērojas automātiska atlaide – 15%.

Pakalpojumu nodrošina “Warranty Expert“. Uzņēmums sadarbojas ar plašu servisu tīklu, kuru pakalpojumus piedāvā arī saviem klientiem, sadarbojoties tikai ar ražotāju sertificētiem servisa centriem, kuri ir nostiprinājušies tirgū, kā arī operatīvi un kvalitatīvi salabo sabojājušās ierīces.

Pagarinātās pirkuma garantijas plāns “Sudrabs”
  • Apdrošināmās pirkumu grupas: elektronika un sadzīves tehnika (izņemot klēpjdatorus, galda datorus, planšetdatorus un skārienjutīgos telefonus) cenā virs EUR 49.
  • Apdrošinājuma periods: 1 gads, 2 gadi, 3 gadi, 4 gadi, 5 gadi.
  •  Apdrošināmie riski: Preces remonts ir bez maksas pēc garantijas servisa termiņa beigām. Ražotāja garantija labojamām kļūmēm.
Šis plāns ir populārākais mūsu klientu vidū, tomēr varat izvēlēties arī citus plānus, papildu informāciju par garantijas pagarināšanas iespējām un izmaksām uzziniet pie mūsu konsultantiem vai sazinoties ar mums pa tālruni vai e-pastā: pta@pta.lv

Ko darīt, ja iegādātā tehnika sabojājas?

  1. Reģistrējiet bojājumu warranty.expert mājaslapā: http://warranty.expert vai zvanot pa tālruni +371 67 881 811.
  2. Saņemot atbildi, izvēlieties, kur priekšmets tiks labots vai kurā veikalā tas tiks apmainīts.
  3. Norādītajā adresē saņemiet salaboto vai jauno ierīci.
  4. Lielo gabarītu ierīces piegādās uz mājām.