Piegāde

Mūsu veikalā iegādātajām precēm piedāvājam piegādi gan Rīgā, gan visā Latvijā. Visu informāciju par piegādes izmaksām atradīsiet PTA e-veikalā pie katras preces, kā arī sadaļā “Piegāde“.

Piegādes izmaksas Rīgā ir sākot no 18 eiro. Piegāde Rīgā un Pierīgā tiek veikta arī vakaros un brīvdienās, vajadzības gadījumā varam nodrošināt preču ienešanu. Preču saņemšanu var veikt arī PTA veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā.

Piegādes izmaksas atradīsiet PTA.lv e-veikalā katras preces atvērumā. Piegādes izmaksu aprēķinam ārpus Rīgas norādiet pasta indeksu. Par precīzām piegādes izmaksām un termiņu Jūsu pasūtījumam PTA klientu konsultants informēs pēc pasūtījuma veikšanas. Pasūtījumi tiek apstrādāti arī brīvdienās.

Savlaicīgi veicot pasūtījumu, preču saņemšana PTA veikalā un piegāde Rīgā, Pierīgā ir iespējama tajā pašā dienā. Piegādes tiek veiktas brīvdienās kā arī pēc darba laika (bez papildus piemaksas piegādes pamatcenai).

Rīgā un Pierīgā preču piegādi nodrošina PTA kurjeri. Piegādes Latvijas teritorijā veic DPD kurjerdienests, ir iespējama piegāde uz Omniva pakomātiem.

Papildu informāciju par piegādes iespējām vaicājiet klientu konsultantiem veikalā vai sazinoties ar mums veikala darba laikā pa tālruni 67220496 vai rakstot e-pastu: pta@pta.lv

Ātra piegāde

Izvēlies modeļus ar atzīmi "Ir veikalā", saņemiet to iespējami drīz mūsu veikalā vai ar kurjeru visā Latvijā!