BISSELL rokas putekļu sūcēji: palīgs vienmēr tīram mājoklim

Viegli un ērti BISSELL bezvadu putekļu sūcēji ļaus ietaupīt ne tikai jūsu spēkus uzkopšanas darbu laikā, bet arī vietu to glabāšanai – aplūkojiet piedāvājumus jau tagad mūsu e-veikalā PTA.lv.

Jaudīgi bezvadu putekļu sūcēji ir paredzēti ikdienas mājokļa uzkopšanai, attīrīt vertikālas un horizontālas virsmas. Ar šo BISSELL ierīču palīdzību bez lielas piepūles varēsiet satīrīt netīrumus gan no parketa, noslaucīt mēbeles no putekļiem, veikt uzkopšanu automašīnas salonā, notīrīt mīkstās mēbeles no mājdzīvnieku spalvām. Šī tehnika īpaši izceļas ar manevrētspēju, tās darba rādiusu neietekmē vadi – tas ir ērti, ka var izsūknēt visur, kur tas ir vajadzīgs, bez papildu ierobežojumiem un vadiem.

PTA e-veikalā un mūsu veikalā Dambja 3A, Rīgā, atradīsiet plašu BISSELL modeļu izvēli gan sausai, gan mitrai tīrīšanai.

🍃 Pateicoties vairāku pakāpju putekļu sūcēju filtrēšanas režīmiem tiek efektīvi savākti putekļi un dažādi tajos esošie alergēni, kā arī filtri neļauj tiem atkal nokļūt telpu gaisā.

🏠 Ergonomiskais, lietošanai ērtais dizains un kopējā sistēma ļauj tehniku ērti uzglabāt skapī vai nišā. Bezvadu putekļu sūcēji var strādāt pat līdz 30 minūtēm ar vienu uzlādes reizi, saglabājot iesūkšanas jaudu visā tās izmantošanas laikā.

🐶 Jums nevajag izvēlēties starp tīrību un mājdzīvniekiem
Uzkopšanas darbi būs krietni ātrāki un efektīvāki ar BISSELL CrossWave Cordless putekļu sūcēji. Ideāls palīgs tīra un veselīga mājokļa uzturēšanā arī dzīvojot kopā ar mājdzīvniekiem.