Kādēļ sadzīves tehniku izvēlēties PTA

Laiks jaunai sadzīves tehnikai? PTA veikals Dambja ielā 3A, Rīgā, būs lieliska izvēle Jūsu pirkumam!

Visplašākā izvēle

PTA veikals piedāvā plašāko baltās un iebūvējamās sadzīves tehnikas piedāvājumu Baltijā – vairāk kā 10 000 preču! Katrs atradīs sev piemērotāko sadzīves tehniku, būs ko izvēlēties!

Ātra piegāde

Mūsu noliktavā ir tūkstošiem preču, tādēļ varam nodrošināt ievērojami ātrāku piegādi. Arī veicot pasūtījumu mūsu internetveikalā, preces ar atzīmi “Ir veikalā” varēsiet saņemt iespējami drīz!

Zinoši klientu konsultanti

Mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku atbilstoši jūsu vajadzībām. Dažkārt eksperta padoms var būt zelta vērts!

Plaša autostāvvieta

Pie veikala vienmēr atradīsies vieta Jūsu auto. Preču saņemšana notiek blakus veikalam izvietotajā noliktavā – nekādu papildu raižu braukt citur, lai saņemtu iegādāto preci. Līdz veikalam var ērti nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Ražotāja garantija

Droši pirkumi – visām precēm ir ražotāja garantija. Papildus varat iegādāties pagarināto garantiju, lai vēl vairāk samazinātu rūpēs, ja kaut kas atgadīsies pēc garantijas beigām.

Klientu uzticība

Vairāk kā 20 gadu laikā PTA veikals ir ieguvis plašu uzticamu klientu skaitu, ikdienā nodrošinot gan izdevīgas cenas, gan ievērojamu preču klāstu.

Viss vienuviet

Taupot laiku un naudu, vienā veikalā varat iegādāties visu nepieciešamo – bez vajadzības doties uz vairākiem veikaliem, lai izvēlētos sev piemērotāko sadzīves tehniku.

0% nomaksa visam

Iegādājieties sadzīves tehniku un nepārmaksājiet! Bezprocentu līzings bez pārmaksas visām precēm. Izmantojiet iespēju iegādāties vajadzīgo sadzīves tehniku jau šodien. Nomaksas termiņš līdz 10 mēnešiem.

Iepērcieties e-veikalā, saņemiet veikalā

Plašu sadzīves tehnikas klāstu atradīsiet arī mūsu e-veikalā pta.lv! Veiciet pasūtījumu internetveikalā, saņemiet preci bez maksas mūsu veikalā vai izvēlieties piegādi ar kurjeru. Tā ir lieliska iespēja iepirkties, neizejot no mājām.

Reti atradumi

Mūsu veikalā varat atrast sadzīves tehniku, kuru citur atrast neizdosies! Dažādi izmēri, plašāka modeļu krāsu izvēle, pasaules vadošie zīmoli un retas dizaina preces.

Ne tikai sadzīves tehnika

Mūsu veikala klāstā līdzās sadzīves tehnikai atradīsiet arī rotaļlietas bērniem, preces dārzam, sadzīves ķīmiju sadzīves tehnikas kopšanai.

Atbrauciet uz PTA veikalu un pārliecinieties paši par plašo klāstu un izdevīgajām cenām. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā katru dienu.