Iebūvējamā tehnika

Veikalā klātienē varat izvēlēties sev piemērotāko iebūvējamo sadzīves tehniku: ledusskapji, saldētavas, cepeškrāsnis, plīts virsmas – indukcijas, elektriskās un gāzes, trauku mazgājamās mašīnas, veļas mazgājamās mašīnas, mikroviļņu krāsnis, tvaiku nosūcēji.

Attēlos ir redzama tikai daļa no piedāvājuma, klātienē veikalā varēsiet aplūkot visu piedāvājumu. Mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko.

Iebūvējamā virtuves tehnika

Pirms virtuves plānojuma izveides izlemiet, kur atradīsies sadzīves tehnika, lai ikdienā tas būtu ērti un parocīgi. Izvēloties iebūvējamo sadzīves tehniku, ietaupīsiet vietu, kā arī samazināsies trokšņu līmenis un vibrācija, jo tehnika ir ciešāk nostiprināta.

Šāda veida sadzīves tehnika ļauj dažādot virtuves iekārtojumu: zem plīts virsmas izvietot skapīti vai cepeškrāsni, vai izvēlēties cepeškrāsni izvietot augstāk, lai vieglāk būtu uzraudzīt cepšanas procesu. Iebūvēta tehnika arī nozīmē mazāk spraugas, vieglāk tīrīt, kā arī mazās virtuvēs tas ļaus ietaupīt papildu platību. PTA veikalā atradīsiet plašu klāstu ar iebūvējamo tehniku virtuvei.