Veikals

Veikalā Jums ir iespēja klātienē aplūkot un izvēlēties sadzīves tehniku un elektroniku, kura kalpos jums gadiem ilgi. Mūsu pieredzējušie klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku. Katram klientam ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ietekmēs preces izvēli.

Klienti jau 24 gadu garumā ir novērtējuši PTA sadzīves tehnikas veikala priekšrocības. To apliecina gan mūsu patstāvīgie klienti, gan arī klientu atsauksmes.

Veikala piedāvājums

Brīvi stāvoša tehnika

Ledusskapji, saldētavas, plītis – elektriskās un gāzes, trauku mazgājamās mašīnas, veļas mazgājamās mašīnas un veļas žāvētāji, TV un audio iekārtas, mikroviļņu krāsnis.

Iebūvējamā sadzīves tehnika

Ledusskapji, saldētavas, cepeškrāsnis, plīts virsmas – indukcijas, elektriskās un gāzes, trauku mazgājamās mašīnas, veļas mazgājamās mašīnas, mikroviļņu krāsnis, tvaiku nosūcēji.

Mazā sadzīves tehnika

Tējkannas, kafijas automāti, tosteri, grilli, blenderi, mikseri, virtuves kombaini, sulu spiedes.

Mūsu priekšrocības

Pieredze

Mūsu pieredzējušie konsultanti varēs sniegt padomu un ieteikt labāko sadzīves tehniku, atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Plašs klāsts

PTA lielveikalā vienuviet atradīsiet visa veida sadzīves tehniku jūsu mājai: vairāk kā 4 000 preces.

Kvalitāte

Labākie sadzīves tehnikas modeļi un daudzu gadu laikā pārbaudīti sadarbības partneri, lai mūsu klientiem izvēlētā sadzīves tehnika kalpotu gadiem ilgi.

E-veikals www.pta.lv

Mūsu internetveikalā www.pta.lv atradīsiet plašu preču sortimentu, tomēr ņemiet vērā, ka internetveikala cenas un preču pieejamība var atšķirties no veikala, kā arī internetveikalā cenas ir spēkā ar piegādi. Papildu informāciju meklējiet internetveikala pta.lv sadaļās.