Karstā gaisa grili: daudzveidīgai ēdienu pagatavošanai

Karstā gaisa friteri kļūst arvien populārāki – to panākumu atslēga ir daudzveidīgās ēdienu pagatavošanas iespējas, turklāt to darīt ar mazāku tauku daudzumu. Gatavojiet gaļu, zivis, dažādus mīklas ēdienus – aerogrils ļauj atklāt un īstenot jaunas idejas Jūsu virtuvē! To apliecina arī daudzās pozitīvās klientu atsauksmes, kā arī recepšu piemēri gan Latvijā, gan ārvalstīs. 

Ar karstā gaisa friteri ēdiena pagatavošana notiek ar karstu gaisu – tā cirkulācija padara ēdienu kraukšķīgu, vienlaikus iekšpuse paliek sulīga, šo tehnoloģiju sauc par Rapid Air Technology. Šai ierīcei ir dažādi nosaukumi, piemēram, aerogrils vai vienkārši gaisa grils. Angļu valodā dēvēts par airfryer. Tieši šī termina “airfryer” meklēšana palīdzēs atrast dažādas receptes angļu valodā arī video formātā.

Aplūkojiet piedāvājumus PTA e-veikalā un mūsu veikalā Dambja 3A, Rīgā – saņemiet jau šodien!

Receptes

Dažādas receptes un idejas no Latvijas karstā gaisa friteru izmantošanai meklējiet Facebook grupā Airfryer Receptes, savukārt angļu valodā receptes varat skatīt starpautiskajā grupā Air Fryer Recipes

Vai gatavošana ar šo gaisa grilu ir veselīgāka?

Galvenā priekšrocība ir samazināts eļļas patēriņš. Tradicionālie eļļas friteri ievērojami palielina kaloriju un tauku daudzumu ēdienā. Savukārt karstā gaisa grili piedāvā līdzīgu tekstūru un garšu, bet ar ievērojami mazāku tauku saturu, tādēļ šī ir populāra izvēle ģimenēm, kuras rūpējas par veselīgāku ēdienu ikdienā.

Populāri zīmoli, kuri piedāvā karstā gaisa grilus: Russell Hobbs, Zyle, Electrolux Sencor, Philips, Tefal, lielu daļu no tiem atradīsiet arī PTA veikala piedāvājumā. Salīdziniet dažādus modeļus, lai izvēlētos sev piemērotāko, kas atbilst ēdiena pagatavošanas ieradumiem. Daudziem modeļiem ir pieejamas papildu recepšu grāmatiņas, kā arī zīmoli piedāvā savās mājaslapās aplūkot praktiskas receptes, piemēram, Sage un Stollar piedāvā elektroniskā veidā recepšu sarakstus.

Kā tīrīt karstā gaisa grilu?

Tīrīšana ir salīdzinoši vienkārša. Lielākajai daļai modeļu ir izņemami grozi un tvertnes, tos var novietot trauku mazgājamajā mašīnā, savukārt galveno ierīces daļu notīrīt ar tīru lupatiņu gan iekšpusē, gan ārpusē. Svarīgi ir notīrīt grilu pēc katras lietošanas reizes, lai tas ilgi kalpotu un tiktu ievērotas higiēnas prasības.

Izvēlieties savu karstā gaisa friteri

Karstā gaisa friteri var kļūt par lielisku papildinājumu Jūsu virtuves tehnikas klāstā – izmēģiniet dažādas receptes un pagatavojiet gardas un veselīgas maltītes gan sev, gan savai ģimenei. Vienalga, vai Jūs esat jau pieredzējis pavārs vai tikai sākat atklāt jaunas ēdienu pagatavošanas iespējas, karstā gaisa grils var noderēt ikvienam. Izvēles brīdī izvērtējiet grila piedāvātās funkcijas un apdomājiet, cik daudz tās izmantosiet, piemēram, ietilpība vai iespēja uzreiz karsēt divus atsevišķus nodalījumus, nodalot dažādus ēdienus, temperatūras kontroles ērtība u.c.

Ja ir radušies jautājumi par piemērotākās tehnikas izvēli, apmeklējiet mūsu veikalu Dambja 3A, Rīgā, palīdzēsim izvēlēties tieši Jums vajadzīgo virtuves tehniku.

Russell Hobbs karstā gaisa friteri

Virtuves tehnika no Russell Hobbs iekaro cilvēku atzinību arī Latvijā un šajā ziņā nav izņēmums arī šie friteri. Izvēlieties sev piemērotāku un piegādāsim uz Omniva pakomātiem visā Latvijā.


Stollar karstā gaisa friteri

Stollar (Sage) virtuves tehnika vienmēr ir izcēlusies ar lielisku kvalitāti un inovatīvu dizainu. Arī Stollar karstā gaisa friteri ir ieguvuši mūsu klientu atzinību. 

Karstā gaisa grili PTA veikalā

Izvēlieties PTA e-veikalā, piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā vai saņemiet mūsu veikalā Dambja 3A, Rīgā. Pilnveidojiet ēdienu pagatavošanas prasmes jau šodien!