Lord sadzīves tehnika PTA veikalā: 5 gadu garantija

Uzņēmums LORD Hausgeräte ražo un piegādā Eiropas klientiem mājsaimniecības ierīces, kas koncentrējas uz perfektu rezultātu, lai jums nebūtu jāuztraucas par mājas darbiem, bet varētu baudīt dzīvi.

Ja vēlaties atbrīvoties no iespējami daudz mājas darbiem un uzticiet tos lieliskajiem palīgiem no LORD, šis zīmols jums sniedz piecu gadu garantiju, ka tie paveiks darbus jūsu vietā.

  1. Garantija, ka ierīce paveiks visu, ko no tās sagaidāt: tā būs tik jaudīga, cik nepieciešams. Tā paveiks tieši tik daudz uzdevumu, cik tai uzdosiet. Un tā darbosies tik ilgi, kamēr uzdevums būs pabeigts. Tas nodrošina, ka uzdevums, kuru uzdodat LORD, tiks 100% izpildīts.

  2. Garantija, ka netērējat ne enerģiju, ne naudu velti: LORD izstrādājot ierīces, rūpīgi uzrauga, lai tās patērētu tikai tik daudz enerģijas, cik nepieciešams rezultāta sasniegšanai. Tas nodrošina minimālas ekspluatācijas izmaksas.

  3. Garantija, ka netērējam jūsu laiku (un dzīvi): LORD ierīces tiek izstrādātas, lai atvieglotu jūsu dzīvi, nevis to sarežģītu. Jūs izvēlaties uzdevumu, vienkārši to uzdodat, un LORD to paveiks. Bez sarežģītas iestatīšanas, bez nenoteiktības un bez kļūdām.

  4. Garantija, ka nemaksājat par liekām funkcijām: LORD ierīces nedara to, ko no tām neprasāt… un zīmols uzsver, ka ar to lepojas. Par jūsu mājsaimniecību rūpēsies ierīces, kas dara visu, kas nepieciešams, bet neko citu. Tas nodrošina, ka nemaksājat lieki par kaut ko, ko neizmantosiet.

  5. Garantija, ka LORD jums uzticami kalpos: Izstrādājot LORD ierīces, tiek nodrošināts, lai tās nesaturētu liekus, neuzticamus vai problemātiskus materiālus, daļas vai komponentes. Lai gan LORD pastāvīgi strādā pie uzlabojumiem, visas izmaiņas ir paredzētas, lai pagarinātu dzīves ciklu un uzticamību.

LORD  tehnikas piedāvājumu aplūkojiet PTA e-veikalā vai klātienē Dambja 3A, Rīgā. Mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku tieši Jūsu vajadzībām.

Daļa no LORD tehnikas klāsta