Samsung Bespoke Jet™ – higiēniskai un ērtai tīrīšanai

Uzlādējams bezvadu putekļu sūcējs —gaumīgs dizains, vienlaikus parocīgs un jaudīgs! Iepazīstinām ar 2022. gada jaunumu Samsung putekļusūcēju Bespoke Jet

Bespoke Jet ne tikai uzsūks netīrumus, gružus un matus, bet arī izmazgās grīdas, pat izmazgājot ieēdušos traipus, jo varat uz tiem izsmidzināt ūdeni, lai vispirms atmiekšķētu traipu no virsmas. Kad tas viss ir izdarīts, jums vienkārši jānospiež poga, lai iztukšotu putekļu tvertni, un visi savāktie netīrumi tiks izsūkti sekundes vai divu laikā.

Bespoke Jet™ All-in-One Clean Station™ – vienlaicīgi uzglabā, uzlādē un iztukšo putekļu tvertni

Bespoke Jet™ daudzslāņu filtrēšanas sistēma Clean StationTM aiztur 99,999% smalko putekļu, un antibakteriālais putekļu maisiņš kavē 99,9% baktēriju augšanu. Ar Bespoke JetTM jaudu un ērto lietošanu tīrīšana ir pavisam viegla. Uzlabotais digitālā invertora motors ir par 47% vieglāks** nekā Jet90 motors, un tam ir 210 W*** liela sūkšanas jauda, kas ļauj uztvert pat vissīkākās putekļu daļiņas.

Lai mājas uzkopšana būtu vēl ērtāka, putekļsūcējs ir aprīkots ar LCD displeju intuitīvai putekļsūcēja vadībai un apkopei. Savukārt noņemamais augstās ietilpības akumulators ir ar ilgu darbības laiku, kas ļauj iztīrīt visu māju bez nepieciešamības veikt atkārtotu uzlādi. Bespoke Jet™ pro extra komplektācijā iekļauta arī Spray Spinning Sweeper birste, ar kuru varat veikt mitro mājokļa uzkopšanu.

** Salīdzinājumā ar Samsung VS8000. Rokā turamais svars: Jet One, 1,44 kg, salīdzinājumā ar VS8000, 1,89 kg

*** Sūkšana testēta, balstoties uz IE62885-2 CI. 5.8 standartu, testēta pie bezmotora rīka ievades, izmantojot Jet režīmu. Balstoties uz SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH testiem.

Higiēniska tīrīšana

Samsung Bespoke Jet™ pieejami ar All-in-One Clean Station™ – tas ir ērts un higiēnisks veids, kā iztukšot putekļu tvertni un uzlādēt putekļsūcēju. Absolūtas higiēnas nodrošināšanai, Samsung Bespoke Jet™ aiztur 99,999% putekļu, pateicoties daudzslāņu filtrēšanas sistēmai. Tomēr tas nav viss – ārkārtīgi vieglu tīrīšanu nodrošinās mazgājamā putekļu tvertne, lai bez pūlēm varētu nodrošināt tīru mazgājamo putekļu tvertni nākamajai Samsung Bespoke Jet™ putekļu sūcēja lietošanas reizei.

Neliels svars un liela jauda

Samsung Bespoke Jet™ ir viegls un parocīgs – tas sver tikai 1,44 kg! Digitālā invertora motors, kas sasniedz līdz pat 210 W lielu jaudu, nodrošina, ka visi netīrumi tiks uzsūkti bez piepūles, kā arī Jet Cyclone tehnoloģija nodrošina jaudīgāku augstas efektivitātes sūkšanu, kas balstīta uz ciklona principu.

Ērta tīrīšana

Vienkāršu un parocīgu Samsung Bespoke Jet™ iztīrīšanu nodrošina:

  • LCD displejs – intuitīvākai putekļsūcēja vadībai un apkopei, kurš atbalsta 28 valodas (tostarp LV, EE, LT);
  • noņemams ilgas darbības akumulators – nodrošinot līdz pat 1 stundu ilgu uzkopšanu;
  • Spray Spinning Sweeper – divkāršās rotējošās mitrās birstes griežas 260 reizes minūtē līdz pat 100 minūtēm.

https://www.youtube.com/watch?v=L7c0bpG-BYw&ab_channel=PTAsadz%C4%ABvestehnika

Godalgas

  • Bespoke Jet™ ir ieguvis CES Inovācijas godalgu par All-in-one Clean Station™ — automātisku putekļu iztukšošanas sistēmu, kas integrēta ar akumulatora uzlādes staciju.
  • Saņemts SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH augstākais — 5 zvaigžņu novērtējums par 99,999% smalko putekļu aizturēšanas spēju.
  • Iegūta Lielbritānijas Alerģijas fonda atzinība par mājas putekļu ērcīšu, kaķu, suņu un putekšņu alergēnu mazināšanu.
  • Iegūts UL sertifikāts — samazināta putekļu nokļūšana gaisā par līdz pat 400 reizēm (iztukšojot putekļu tvertni).

Iepazīstiet Samsung Bespoke Jet™

Aplūkojiet PTA veikalā piedāvātos Samsung Bespoke Jet™ un izvēlieties sev piemērotāko!