Whirlpool: iepazīstiet side-by-side ledusskapjus!

Divdurvju ledusskapji kļūst arvien populārāki Latvijā, pateicoties to ietilpībai, ērtai izmantošanai. PTA veikala klāstā ir atrodami arī dažādi Whirlpool zīmola ledusskapji. Whirlpool – tas ir uzticams zīmols sadzīves tehnikas izvēlē! Gadiem uzkrātā piredze tirgū ļauj piedāvāt klientiem jaunus sadzīves tehnikas modeļus ar arvien noderīgākām funkcijām.

Izbaudiet inovatīvas tehnoloģijas ar divdurvju ledusskapjiem! Aplūkojiet šī veida ledusskapju piedāvājumu PTA.lv e-veikalā un klātienē PTA veikalā Dambja 3A, Rīgā. Mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko ledusskapi.

Iepazīstinām ar Whirlpool divdurvju ledusskapju sniegtajām iespējām! Visas šīs iespējas atradīsiet, piemēram, Whirlpool WQ9M2L side-by-side ledusskapī!

NoFrost tehnoloģija

Ledusskapim nav nepieciešama atkausēšana. NoFrost tehnoloģija samazina mitrumu saldētavā, novēršot ledus uzkrāšanos.

Ātra dzesēšana

Ievietojot ledusskapī produktus, tā temperatūra nekavējoties pazeminās. Iebūvētie sensori automātiski pielāgo dzesēšanas temperatūru, nodrošinot atdzesēšanu līdz vēlamajai temperatūrai uz pusi īsākā laikā.

6th SENSE Fresh Lock

Saglabājiet pārtiku svaigu ilgāk! 6th SENSE tehnoloģija darbojas ar invertora kompresoru un nodrošina precīzu un konsekventu temperatūras kontroli. Kad temperatūra mainās, sensors aktivizē kompresoru, kas to ātri atjauno.

6th SENSE Freeze Lock

Samazinās aukstuma radītu bojājumu biežums, saglabājot produktu kvalitāti un izskatu. 6th SENSE tehnoloģija samazina temperatūras svārstības saldētavā.

Elektroniska vadības sistēma

Nevainojama veiktspēja! Šim Whirlpool ledusskapim ir elektroniska vadības sistēma, kas vienmēr nodrošina pareizus iestatījumus, sniedzot nevainojamu veiktspēju un temperatūras pārvaldību.

Pakāpenisks LED apgaismojums

Labāks gaismas sadalījums, nodrošinot izcilu produktu redzamību visā ledusskapī.

Viegli regulējami plaukti

Iespēja mainīt augšējo un vidējo plauktu novietojumu, lai regulētu vertikālo ietilpību.

FlexiFreeze

Plašais FlexiFreeze nodalījums pielāgojas jūsu vajadzībām, ļaujot izvēlēties nepieciešamo temperatūru produktu uzglabāšanai. Soft Freeze -7°C: Izvairieties atkausēt saldētus produktus, ko plānojat apēst nedēļas laikā. Ēdienu no saldētavas var likt tieši pannā. Mild Freeze -12°C: Saldējums un deserti vienmēr gatavi pasniegšanai. Deep Freeze -18°C: Saglabājiet pārtikas produktu uzturvērtību ilgāk.

Convertible Space

No saldētavas līdz ledusskapim ar vienu pieskārienu: 6+ priekšiestatīti temperatūras režīmi, lai vienmēr radītu ideālu vietu pārtikas uzglabāšanai no -22°C līdz +10°C.

Produktu novietne un 2 Fresh Box

Uzglabājiet savu pārtiku divās īpašās atvilktnēs augļiem un dārzeņiem un vienā, kas paredzēta smalkiem produktiem.

EnergySaving

Īpaši ātra temperatūras atjaunošana. Inovatīvā EnergySaving tehnoloģija nodrošina īpaši ātru temperatūras atjaunošanu, maksimālu enerģijas ietaupījumu un ilgāku pārtikas svaigumu.

Whirlpool: side-by-side ledusskapji

Aplūkojiet jau tagad pieejamos divdurvju ledusskapjus no Whirlpool!