Whirlpool: vertikālās saldētavas vislabākajiem uzglabāšanas apstākļiem

Whirlpool – tas ir uzticams zīmols sadzīves tehnikas izvēlē! Gadiem uzkrātā piredze tirgū ļauj sniegt klientiem jaunus sadzīves tehnikas modeļus ar arvien noderīgākām funkcijām. Izbaudiet inovatīvās tehnoloģijas un skatienus piesaistošus dizaina elementus ar vertikālajām saldētavām! Aplūkojiet šī veida saldētavu piedāvājumus PTA.lv e-veikalā un PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja 3A, Rīgā.

Apskatiet Whirlpool UW8F2YWBIF2 vertikālo saldētavu!

NoFrost sistēma

Nav nepieciešama atkausēšana. Total NoFrost tehnoloģija samazina mitrumu saldētavā, novēršot ledus uzkrāšanos.

Freeze Control

Saldēšana bez bažām! Whirlpool saldētava ar inovatīvu Freeze Control tehnoloģiju, kas efektīvi aizsargā ēdiena garšu un tekstūru, kā arī samazina aukstuma radītos bojājumus līdz pat 50%.

6th SENSE tehnoloģija

6th SENSE tehnoloģija uzrauga temperatūru saldētavas iekšienē un automātiski palielina saldēšanas jaudu tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Rentabli un videi draudzīgi.

FastFreeze

Ātra sasaldēšana. Vairs nav jāgaida, kad produkti sasals: saldēšanas process tiek paātrināts, vienkārši nospiežot pogu, tādējādi garantējot labāku uzglabāšanu jūsu iecienītajiem ēdieniem. FastFreeze funkcija noregulē saldētavas temperatūru par 10 grādiem zemāku par zemāko pieejamo iestatījumu, lai ātri sasaldētu pārtiku un saglabātu tās uzturvērtību.

Elektroniskās vadības ierīces

Vadība bez piepūles. Šī Whirlpool saldētava ir aprīkota ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas nodrošina vienkāršu un ērtu ierīces vadību.

Trauksmes signāli / brīdinājumi

Elektroenerģijas padeves pārtraukumi? Nav problēmu! Blackout Alert uzraudzīs temperatūru saldētavas iekšpusē. Sarkanā mirgojošā gaisma informēs, ja temperatūra sasniegs -8°C.

LED virtene

Uzlabots apgaismojums, lai ēdiens būtu lieliski redzams visā saldētavas iekšienē – jaunā LED sistēma nodrošina labāku pārskatāmību visā saldētavā, lai Jūs vienmēr atrastu to, ko meklējat.

Enerģijas taupīšana

Ātra temperatūras atjaunošana nodrošina maksimālu enerģijas ietaupījumu un pārtikas aizsardzību.

Atvilktņu skaits 5

Ideāla telpas pārvaldība. Šai Whirlpool saldētavai ir piecas ērtas atvilktnes kārtīgai iepakojumu, kastīšu un saldētu ēdienu uzglabāšanai.

Maināms durvju vēršanās virziens

Maināms durvju vēršanās virziens ļauj pielāgot ierīci jūsu virtuves izkārtojumam – izvēlieties atvēršanu pa kreisi, vai pa labi.

Caurspīdīgas atvilktnes

Caurspīdīgas atvilktnes ļaus Jums redzēt to sastāvu bez atvēršanas.

Xlent FIT

Xlent FIT inovatīvais slot-in dizains nodrošina maksimālu elastību, ļaujot uzstādīt brīvi stāvošu ierīci iebūvētās virtuves iekārtojumā. Brīvi atveriet ierīces durvis un izvelciet atvilktnes pilnībā, neuztraucoties par citu iekārtu vai sienu radītiem ierobežojumiem.

Whirlpool: vertikālās saldētavas

Atklājiet jau tagad pieejamās vertikālās saldētavas no Whirlpool!