irobot-logo-ng

Plaša izvēle un izdevīgas cenas
0% nomaksa visiem iRobot piedāvājumiem

Populārākie iRobot tīrīšanas roboti PTA veikalā

roomba-966
Roomba 966
roomba-980
Roomba 980
roomba-e5
Roomba E5

Īsts 0% līzings līdz 10 mēnešiem

Iegādājieties jebkuru iRobot modeli ar 0% nomaksu. Pasūtiet mūsu e-veikalā pta.lv vai apmeklējiet PTA veikalu Dambja ielā 3A, Rīgā.

iRobot Roomba 980

iRobot Roomba 980 ir aprīkots ar savācējrullīšiem, kas pasargāti no netīrumu uztīšanās, un divreiz jaudīgāku jaunās paaudzes sūkšanas turbīnu. Roomba automātiski palielina sūkšanas jaudu, nonākot uz paklājiem un grīdas segām, dziļākai tīrīšanai.

Robota navigācija ļauj tam apgūt un iztīrīt visas grīdas vienā mājokļa līmenī (līdz 185 m2), izveidojot precīzu vides karti un kontrolējot savu atrašanās vietu tajā, lai vajadzības gadījumā varētu uzlādēties un turpināt darbu no vietas, kur tas bija pārtraukts. iRobot Roomba 980 varat attālināti vadīt, kontrolēt un iestatīt sev piemērotus tīrīšanas uzstādījumus, izmantojot iRobot Home aplikāciju. 

iRobot Roomba 966

iRobot Roomba 966 nepiepūloties apgūs un iztīrīs visas grīdas vienā mājokļa līmenī, tīrīšanas cikla laikā pēc vajadzības uzlādējoties, atsākot no vietas, kur darbs tika pārtraukts, līdz viss darbs ir pabeigts pilnībā.

AeroForce tehnoloģija-3 pakāpju tīrīšanas sistēma, kas ir aprīkota ar GEN 2 motoru, nodrošina 5x lielāku sūkšanas spēku, ērtāku apkopšanu un uzlabotu tīrīšanas sniegumu kā uz paklājiem, tā uz cietajiem grīdas segumiem, salīdzinot ar 600 un 700 sērijas AeroVac™ tīrīšanas sistēmu. Izmantojot iRobot Home aplikāciju, Jūs varat likt robotam tīrīt, uzlikt tīrīšanas grafiku un uzstādījumus Jums ērtā veidā, jebkurā laikā un no jebkuras vietas.

iRobot Roomba E5

iRobot Roomba e5 ir aprīkots ar 3-pakāpju paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēmu. Dažādiem grīdas segumiem piemērotā netīrumu savācējrullīšu sistēma, jaudīga iesūkšanas sistēma ar gaisa plūsmas paātrinātāju un augstas efektivitātes filtru, palīdz nodrošināt augstvērtīgu grīdas tīrīšanu katru dienu.

Robota sānu birste koncentrējas tīrīšanai gar vertikālajām šķautnēm telpā un stūriem, kamēr inteliģentā navigācijas sistēma un netīrumu sajušanas tehnoloģija, ļauj robotam tīrīt ap un zem mēbelēm, nodrošinot vienmērīgu, visaptverošu tīrāmo telpu pārklājumu, netīrākās zonas tīrot vēl papildus. Vadiet robotu attālināti un uzstādiet tīrīšanas grafiku, izmantojot iRobot Home aplikāciju.