iRobot putekļusūcēji-roboti: kā izvēlēties?

Pienācis laiks izvēlēties piemērotāko grīdas tīrīšanas robotu – bet kuru iRobot modeli izvēlēties? Cik jaudīgs man ir nepieciešams? Izvērtējiet jautājumus un kļūs skaidrāk, kādu robotu iegādāties.

Mērķis

Mūsdienu roboti piedāvā ļoti dažādas funkcijas un jāsaprot, kādas ir jūsu vajadzības un mērķis robota iegādei. Piemēram, vai tā ir ikdienas sausā uzkopošana vai tomēr viegla mitrinātā uzkopšana. Sausai ikdienas uzkopšanai būs piemēroti iRobot Roomba jebkuras sērijas modelis. Šīs sērijas modeļi ir ļoti iecienīti PTA veikala klientu vidū, izvēlās kā pirmo robotu, kas ienāk mājās. Šīs ierīces efektīvi savāks putekļus, sīkus gružus, matus, dzīvnieku spalvas, smiltis – daudzas lietas, kuras ikdienā varam nepamanīt, bet ietekmē vidi, kurā mēs dzīvojam.

iRobot Brava ir paredzēts mitrai uzkopšanai – ātri un klusi uzslaucīs grīdu ar mitru mikrošķiedras drānu, savukārt stiprāku mazgāšanu nodrošina iRobot Braava Jet, kas izsmidzina ūdeni uz traipiem, efektīvi notīrot ar vibrējošas tīrīšanas galvas palīdzību. Grīdas būs krietni spodrākas un tīras.

Grīdas segumi mājoklī

iRobot modeļi ir piemēroti dažādiem grīdas segumiem, bet jau robota izvēles sākumā ir jāņem vērā vairāki faktori, lai robots varētu strādāt maksimāli efektīvi. Flīžu, linoleja un citu mitruma izturīgo segumu tīrīšanai būs piemēroti visi modeļi. Uz tiem var laist gan iRobot Roomba sausajai tīrīšanai, gan iRobot Braava vieglajai mitrajai uzkopšanai, gan iRobot Braava Jet uzmazgāšanai.

Parketa un lamināta (cietie segumi) tīrīšanu vislabāk ir uzticēt iRobot Roomba sausajai tīrīšanai, kā arī iRobot Braava vieglajai mazgāšanai.

Savukārt paklāju tīrīšanā pareizākā izvēle būs iRobot Roomba. Jāatceras, ka šie roboti tiks galā ar paklājiem, kuriem matu garums nepārsniedz pusotru centimetru. Šie modeļi būs piemēroti visiem grīdas segumiem, bet grīdai ir jābūt gludai.

Platība

Modeļa izvēli noteiks arī tīrāmo telpu platība un plānojums. Dažādās robotu sērijas galvenās atšķirības ir tīrīšanas tehnoloģiju jaudas, apkopes ērtums, navigācijas sistēma, kas noteiks, cik lielu platību robots spēj uzkopt vienā reizē. Mazākām telpām lietderīgi izmantot 600. un 800. sērijas modeļus. Ja robotam ir jātīra vairākas telpas pēc kārtas vai platība ir virs 120 kvadrātmetriem, lietderīgāk ir izvēlēties jaunākos modeļus – 900. sērijas iRobot Roomba. Šiem modeļiem navigācija ir pielāgota sarežģītākiem mājokļu iekārtojumiem. Kombinācijā ar vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju šie roboti var paveikt plānoto darbu ievērojami lielākās platībās.

Alerģijas

Mazi putekļi, netīrumi, dzīvnieku spalvas, dažādi alergēni – tas var izraisīt alerģijas, bet no tā var izvairīties ar tīrīšanas robotiem. iRobot Roomba 800. un 900. sērijas nodrošina šo alergēnu savākšanu noslēgtā tvernēt, neļaujot tiem atkal nokļūt gaisā, ko elpojat.

Attālinātā vadība

Vēlaties izmantot jaunākās tehnoloģijas pilnībā? Izvēlieties kādu no Roomba 900. sērijas modeļiem, kurus var pārvaldīt ar mobilās aplikācijas iRobot Home palīdzību: uzsākt robota darbu, plānot grafiku, apskatīt telpu uzkopšanas vēsturi, robota detaļu nolietojumu un citas noderīgas funkcijas. Šādā veidā varat sastādīt nedēļas grafiku un izvairīties no robota darbošanās laikā, kad pats esat mājās. Bez liekiem satraukumiem – ļaujiet, lai robots strādā Jūsu vietā!

Salīdziniet un izvēlieties sev piemērotāko

Izvērtējot vajadzības, izlemiet par sev piemērotāko robotu. Ja jums rodas papildu jautājumi, atbrauciet uz PTA veikalu Dambja ielā 3A, Rīgā, un mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties jums piemērotāko iRobot risinājumu.

irobot-logo-ng

Plaša izvēle un izdevīgas cenas
0% nomaksa visiem iRobot piedāvājumiem

Populārākie iRobot tīrīšanas roboti PTA veikalā

roomba-966
Roomba 966
roomba-980
Roomba 980
roomba-e5
Roomba E5