Liebherr dizaina kvalitāte

Liebherr ledusskapjus un saldētavas mājsaimniecībām ražo jau kopš 1954.gada. Tos kā neaizvietojamus palīgus savā virtuvē ir izvēlējušies daudzi klienti un šai izvēlei velta tikai labas atsauksmes. Nav pārsteidzoši, jo vācu kvalitāte tiek īstenota gan mūsdienīgās  tehnoloģijās, gan arī dizaina tendencēs.

Ņemot vērā lielo izmēru, ledusskapis mūsdienās nav tikai ierīce produktu uzglabāšanai, bet gan arī viens no galvenajiem interjera elementiem. Liebherr DesignEdition modeļos īpaši liela vērība ir pievērsta materiālu izvēlei un dizaina niansēm.

Dizains nenozīmē tikai vizuālo izskatu – to veido kopējais lietošanas ērtums un uzticamība. Tie savukārt ir divi nozīmīgākie kritēriji Liebherr dizaina izstrādē. Tieši šāda pieeja ļauj veidot modernus risinājumus, kas uzlabo virtuvē pavadīto laiku un harmoniski var iekļauties kopējā interjerā.

“Dizains nekad nav pašmērķis” – skaidro Jans Čtvrtņiks, LIEBHERR sadzīves dzesēšanas tehnikas galvenais dizaineris. “Tomēr tas piešķir mūsu iekārtām individualitāti, tādā veidā padarot tās unikālas. Pat paši specifiskākie konstrukcijas elementi ir izpildīti vienotā stilā”.

Uzticamība daudzu gadu garumā

Iegādājoties jebkuru Liebherr sadzīves tehniku, Jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka sadzīves tehnika kalpos gadiem ilgi. Vairāk par šo zīmolu varat uzzināt mūsu mājaslapas sadaļā “Liebherr“.

Aplūkojiet Liebherr piedāvājumu

Liebherr varat aplūkot gan PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā, gan arī ieskatīties mūsu internetveikalā PTA.lv – izvēlieties Jūs interesējošo preču kategoriju no zemāk izvietotā saraksta.

Daudzām Liebherr precēm ir pieejams bezprocentu līzings ar nomaksu līdz 10 mēnešiem, tas ļaus Jums ērtāk plānot finanses, vienlaikus iegādāties augstākās kvalitātes sadzīves tehniku no Vācijas.