7 mīti par veļas mazgājamām mašīnām ar žāvētāju

1. mīts: veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju nav saudzīgas pret apģērbu

Pateicoties DualSense® tehnoloģijai, AEG veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju mazgāšanas un žāvēšanas režīmu pielāgo dažādiem audumu veidiem un piedāvā īpašas programmas – no kokvilnas T-krekliem līdz sporta jakām vai vilnas džemperiem. Mūsu mazgāšanas un žāvēšanas funkcijas ir saņēmušas Woolmark Blue sertifikātu, kas apliecina, ka ierīces saudzīgi parūpēsies arī par jūsu tikai ar rokām mazgājamo vilnas apģērbu.
Ar DualSense® tehnoloģijas palīdzību mazgāšanas un žāvēšanas procesa laikā temperatūra un veļas tvertnes kustības tiek pielāgotas dažādiem audumu veidiem, tādēļ bez raizēm varat mazgāt un žāvēt visa veida apģērbus. Dažiem īpaši smalkiem audumiem žāvēšana veļas mašīnā ar žāvētāju ir pat labāka nekā žāvēšana izklātā veidā, piemēram, aktīvās atpūtas apģērbam DualSense® tehnoloģija palīdz saglabāt un atjaunot materiāla funkcionalitāti – ūdens atgrūšanas spēju un gaisa caurlaidību.

2. mīts: žāvēšanas kapacitāte ir zemāka par mazgāšanas kapacitāti

Ja apģērbs tiek sašķirots pa krāsām un materiāliem, piepildīt veļas tvertni līdz maksimumam ir grūti. Veļas mazgājamām mašīnām ar žāvētāju mazgāšanas kapacitāte ir līdz 10 kg, savukārt žāvēšanas kapacitāte līdz 6 kg, kas atbilst vidējam veļas daudzumam vienā mazgāšanas reizē. Tādēļ jums nav jāsatraucas, ka pārsniegsiet ieteicamo veļas daudzumu žāvēšanas ciklam. Tomēr, ja veļas mašīnā ar žāvētāju būsiet ievietojuši vairāk veļas, nekā pieļaujams konkrētajā programmā, iekārta par to brīdinās.

3. mīts: maza apjoma veļas mazgāšana un žāvēšana veļas mazgājamā mašīnā ar žāvētāju ir ļoti dārga

ProSense® tehnoloģija automātiski pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas cikla garumu ielādētajam veļas daudzumam. Neskatoties uz to, vai mazgājat tikai vienu kreklu vai arī apjomīgu veļas kalnu, šī tehnoloģija palīdz ietaupīt laiku, elektrību un ūdeni. Turklāt iebūvētie svara sensori brīdinās, ja veļas tvertnē būs ievietots konkrētajai programmai neatbilstošs veļas daudzums.

4. mīts: veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju ir sarežģīti pārvaldīt

Veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju ir “divi vienā” iekārta, taču tās vadība un darbība ir tikpat vienkārša kā atsevišķām iekārtām – lai pievienotu žāvēšanas ciklu, jānospiež tikai viena poga. Visās AEG veļas mašīnās un žāvētājos ir NonStop programmas, kas mazgā un žāvē vienā piegājienā, turklāt mazgāšanas programmai pievieno žāvēšanas ciklu automātiski. Jūs varat izvēlēties vienu no diviem žāvēšanas variantiem – automātiskā žāvēšana (veļas mašīna ar sensoriem nosaka veļas mitrumu un pārtrauc žāvēšanu, tiklīdz veļa ir sausa) vai laika žāvēšana (uzstādiet žāvēšanas laiku pēc saviem ieskatiem). Citu programmu iestatīšana arī ir ļoti ātra un intuitīvi saprotama. Režīma izvēlnes poga ļauj jums ātri izvēlēties, vai vēlaties veļu gan mazgāt, gan žāvēt, vai arī izmantot tikai vienu no iespējām.

5. mīts: veļas mazgājamās mašīnās ar žāvētāju nav tvaika programmas, kādas ir atsevišķajās veļas mazgājamās mašīnās

Tvaika programma pieejama arī veļas mazgājamās mašīnās ar žāvētāju. Ar šīs programmas palīdzību tiek samazināta burzīšanās, tādējādi mazinot vajadzību veļu gludināt. Iespēja ātri atsvaidzināt apģērbu ar tvaiku pasargā apģērbu no augstas mazgāšanas temperatūras un asām kustībām veļas tvertnē, tādējādi apģērbs ilgāk izskatās kā jauns. Turklāt apģērbs ir gatavs valkāšanai, aptuveni, 15-30 minūšu laikā (atkarīgs no auduma), pēc tvaika programmas cikla beigām.

6. mīts: veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju ir aprīkotas ar novecojušām tehnoloģijām un nav salīdzināmas ar atsevišķo veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju jaunākajām tehnoloģijām

Tā nav taisnība, AEG veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju ir aprīkotas ar tādām pašām inovatīvām tehnoloģijām kā atsevišķās veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji, piemēram, moderno ÖkoInvertor motoru, kuram ir 10 gadu garantija. AEG arī piedāvā veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju, kuras aprīkotas ar tehnoloģijām, kādas parasti ir pieejamas tikai atsevišķajās veļas mazgājamās mašīnās un žāvētājos, piemēram, ÖKOMix® tehnoloģiju un SensiDry® tehnoloģiju (siltumsūkņa tehnoloģija).

7. mīts: veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju nav energoefektīvas

Enerģijas patēriņa prasības veļas mazgājamām mašīnām ar žāvētāju ir augstākas nekā atsevišķajām iekārtām, turklāt mūsdienīgas iekārtas, kam piešķirta A energopatēriņa klase, ļaus jums ietaupīt pat vairāk, nekā būsiet gaidījuši. Mazgāšanas programmu energopatēriņš atbilst A+++ energopatēriņa klasei atsevišķajām veļas mazgājamām mašīnām. Žāvēšanas režīms ir dārgāks*, jo veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju žāvēšanas procesā izmanto ūdeni, taču kombinētās iekārtas priekšrocība ir ievērojami zemākas iegādes izmaksas.
Ietaupījums, iegādājoties veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju, nosegs iekārtas darbības izmaksas apmēram trīs gadus. Pēc trešā gada darbības izmaksas palielinās tādēļ, ka žāvēšanas režīmā tiek patērēts ūdens. Pateicoties siltumsūkņa tehnoloģijai, AEG 9000 sērijas ÖKOKombi modeļi nodrošina unikālu energoefektivitāti, kas ir pat par 50% augstāka nekā A klases žāvētājiem. Siltumsūkņa tehnoloģija nodrošina ātrāku, efektīvāku un daudz saudzīgāku žāvēšanu bez ūdens patēriņa.

* salīdzinot ar žāvētājiem ar siltumsūkņa tehnoloģiju** atbilstoši 160 mazgāšanas un žāvēšanas cikliem gadā (aprēķins balstīts uz vidējo patēriņu)