14 iemesli, kādēļ iegādāties Electrolux veļas žāvētāju

1. Veļas žāvētājs ietaupa daudz vietas un tā novietošanai vienmēr atradīsies kāds stūrītis

Līdz ko mājās ir veļas žāvētājs, telpās atbrīvojās daudz vietas – vairs nav nepieciešams nopūlēties ar veļas statīvu, kas aizņem pusi no dzīvojamās telpas. Tavs modernais mājoklis kļūs vēl stilīgāks, jo veļas žāvētājs iederēsies jebkurā interjerā, turklāt tas neaizņems daudz vietas. Veļas žāvētāju iespējams novietot uz veļas mazgājamās mašīnas, bet, ja tas nav iespējams – veļas žāvētāju vari likt arī skapī, pieliekamajā telpā vai zem virtuves skapja.

2. Veļas žāvētāja uzstādīšana

No tā pavisam noteikti nav jābaidās. Veļas žāvētājam nav nepieciešama ūdens padeve, bet gan tikai elektrība. Viss, kas ir jāizdara – pievieno žāvētāja vadu elektrībai. Ūdens, kas paliek pāri pēc žāvēšanas, tiek uzglabāts kondensāta nodalījumā, kas kopšanu padara pavisam elementāru – vienkārši izlej ūdeni izlietnē vai vannā. Ja vēlies, veļas žāvētāju iespējams pievienot arī notekcaurulēm.

3. Laika ietaupījums

Jaunākās paaudzes veļas žāvētājs ietaupa laiku visdažādākajās situācijās. Izkarinot veļu uz veļas statīva, Jūs patērējat daudz vairāk laika, nekā veļu ieliekot žāvētājā. Lielāko daļu no izžāvētās veļas nav nepieciešams gludināt, kas ir milzīgs laika ietaupījums. Turklāt Jūs varat izmazgāt un izžāvēt trīs līdz pat piecām veļas kaudzēm dienā! Kopumā veļas žāvētājs var ietaupīt līdz pat piecām stundām nedēļā un 20 stundām mēnesī – šo laiku varat pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

4. Vai gludināšana vēl būs nepieciešama?

Electrolux veļas žāvētāja tehnoloģijas izžāvē veļu īpaši saudzīgi un ierīcei var ieprogrammēt vairākus režīmus, tajā skaitā arī veļas mitruma pakāpi. Tādēļ arī lielāko daļu apģērba, kā arī dvieļus un gultas veļu vairs nemaz nav nepieciešams gludināt – vienkārši saloki un ieliec to skapī.

5. Kā veļas žāvētājs ikdienu mājās var padarīt vēl ērtāku?

Veļas žāvētājam ir vairākas priekšrocības – tas ne tikai izžāvē veļu, bet arī padara veļu mīkstāku un maigāku pieskārieniem. Vairs nekādu raupju dvieļu vai saburzītu palagu! Žāvētājs parūpēsies arī par putekļiem uz drēbēm, atirušiem diegiem, dzīvnieku spalvām un alergēniem, tādējādi padarot mājokli vēl tīrāku.

6. Mīļākās virsdrēbes un vilnas drēbes – drošībā

Greznas kleitas, zīds un vilna. Mēs garantējam, ka, izmantojot mūsu īpašās programmas, jūs bez raizēm žāvētājā varat likt jebkāda materiāla apģērbu. PerfectCare sistēma ir īpaši izstrādāta visiem materiālu tipiem – tā sniedz lieliskus rezultātus, turklāt pasargā drēbes no turpmākiem bojājumiem.

7. Apnicis nemitīgi lasīt apģērbu etiķetes? Tagad žāvēt var visu!

Pirms apģērba mazgāšanas un žāvēšanas ieteicams rūpīgi iepazīties ar kopšanas simboliem uz katra apģērba etiķetes, taču Electrolux žāvētājos bez raizēm vari žāvēt pat tādus apģērbus, kas ir paredzēti tikai mazgāšanai ar rokām! Īpaši pielāgotās veļas tilpnes kustības ir izstrādātas tā, lai nepieļautu apģērba saraušanos vai savelšanos.

8. Kvalitātes garantija

Electrolux izmanto īpaši uzlabotus, jaudīgus un klusus motorus atsevišķos žāvētāju modeļos – šiem motoriem ir 10 gadu kvalitātes garantija.

9. Žāvētāju apkope – vienkārša

Electrolux veļas žāvētājiem ir zems elektroenerģijas patēriņš un rūpēties par tiem ir pavisam vienkārši – veļas žāvētājiem ir tikai kombinētais filtrs, no kura audumu pūku izņemšana un iztīrīšana ir tīrais nieks.

10. Saudzīgas rūpes par jūsu apģērbu

Mūsu patentētā vilnas programma Electrolux žāvētājos ir ieguvusi Woolmark zilo sertifikātu, kas nozīmē – žāvēšana ir maksimāli saudzīga un, atšķirībā no žāvēšanas izklātā veidā, garantē apģērba pasargāšanu no saraušanās.

11. Vai pēc žāvēšanas apģērbs būs saburzīts un savēlies?

Electrolux ir viens no tiem dažiem zīmoliem, kuru žāvētāju cilindros ir iebūvēti trīs veļas pacēlējspārni, kas nodrošina īpaši saudzīgas rūpes par apģērbu – griešanās pretējā virzienā samazina apģērba burzīšanos.

12. Pielāgojiet žāvētāja durvju pozīciju

Tikai ar Electrolux veļas žāvētājiem tu vari būt drošs, ka pats varēsi pielāgot durvju atvēršanos, kā vien vēlies – žāvētājam ir iespējamas četras roktura pozīcijas.

13. Iespēja žāvētāja kondensatoru pa tiešo savienot ar notekcaurulēm

Ar Electrolux veļas žāvētājiem vari būt drošs, ka visus modeļus ir iespējams savienot ar notekcaurulēm.

14. Kā pārliecināties par to, lai veļa nebūtu saburzījusies pat reizēs, kad tā pēc žāvēšanas ir izņemta nekavējoties?

Atsevišķos modeļos ir iespējams pagarināt pret-burzīšanās žāvēšanas stadiju pat pēc divu stundu ilgas žāvēšanas.