Bosch mazā sadzīves tehnika – lieliska izvēle Jūsu virtuvei!

Bosch mazās sadzīves tehnikas ierīces ir plaši pazīstamas ar savām funkcijām un kvalitāti, un tieši tāpēc Bosch ir tik iecienīts zīmols arī mūsu klientu vidū. Bosch mazā sadzīves tehnika izceļas arī ar to, ka to produkti ir izgatavoti tā, lai tie būtu izturīgi un būtu pēc iespējas kvalitatīvāki. Šī zīmola mazā sadzīves tehnika ir vienkārši lietojamaa un viegli tīrāma, tāpēc neapšaubāmi varam galvot – Bosch mazā sadzīves tehnika ir labākā izvēle Jūsu virtuvei!

Blenderi

PTA mazās sadzīves tehnikas klāstā ir plašs Bosch piedāvāto blenderu klāsts, lai Jūs varētu iegādāties ierīci, kas palīdzēs Jums sagatavot jebkuru saldu vai sāļu maltīti visai ģimenei! Ar izcilu dizainu, novatoriskām tehnoloģijām un izcilām ērtībām, Bosch blenderi ir lieliski piemēroti, lai padarītu gatavošanu jautru un vienkāršu. Rokas blenderi nodrošinās praktisku un jaudīgu blendēšanu, nospiežot tikai pogu – pateicoties šī tipa blenderu īpaši asajiem griešanas asmeņiem, ārkārtīgi jaudīgajam motoram un ergonomiskajam dizainam, viss maisīšanas un maisīšanas darbs būs Jūsu rokās, turpretim stacionārie Bosch blenderi var sagriezt, sasmalcināt un sajaukt sastāvdaļas vien dažu sekunžu laikā, pateicoties jaudīgajam motoram, klusajai tehnoloģijai un nerūsējošā tērauda asmeņiem!

Mazā sadzīves tehnika - divi Bosch stacionārie blenderi un viens Bosch rokas blenderis virtuvē

Galvenās Bosch blenderu iezīmes

 • Kvalitatīvs dizains ilgstošai darbībai: katrs Bosch blenderis ir īpaši radīts ilgstošai un uzticamai darbībai un Bosch mūžīgais dizains pārvērš praktisku virtuves palīgu Jūsu virtuves vizuālajā akcentā.
 • Saglabājiet pārtiku svaigu ilgāk: izmantojot Bosch vakuuma tehnoloģiju, skābekļa noņemšana maksimāli uzlabos garšu, ļaus pārtiku uzglabāt ilgāk un samazinās kopējo pārtikas atkritumu daudzumu. Aplūkojiet Bosch MS8CM61V5 rokas blenderi ar vairākiem uzgaļiem, uzglabāšanas traukiem un vakuuma sūkni komplektā!
 • Augsta motora veiktspēja izciliem rezultātiem: Bosch jaudīgie un uzticamie motori darbojas klusi, bez vibrācijām pat pie maksimālā ātruma neatkarīgi no tā, vai smalcināt dārzeņus vai gatavojat smalkas zupas.
 • Tīrīšana veikta bez problēmām: aizmirstiet par pavadītajām stundām, mēģinot mazgāt visas blendera daļas! Ar viegli noņemamām un trauku mazgājamām mašīnām piemērotām Bosch virtuves instrumentu daļām tīrīšana nekad nav bijusi tik vienkārša!

Virtuves kombaini

Vai meklējat novatoriskas tehnoloģijas, augsta līmeņa ērtības, ērtu lietošanu un ilgmūžību? Tad noteikti virtuves kombains no Bosch būs Jums piemērota izvēle! Visiem Bosch virtuves kombainiem ir viena kopīga iezīme: tie palīdz pagatavot nevainojamus ēdienus. No visvienkāršākā modeļa līdz pat augstākās klases virtuves kombainam ar 1600 vatu jaudu: kāds no PTA veikala piedāvātajiem Bosch virtuves kombainiem noteikti būs piemērots visām Jūsu vajadzībām. Mūsu veikalā noteikti atradīsiet arī jebkuram darbam nepieciešamos virtuves kombaina piederumus.

Mazā sadzīves tehnika - Bosch virtuves kombains virtuvē uz ēdiena gatavošanas fona

Bosch virtuves kombainu galvenās iezīmes

 • Bosch virtuves kombainu novatoriskie piederumu komplekti nodrošina gandrīz nebeidzamas iespējas. Kārdinoši konditorejas izstrādājumi, svaiga pasta, gardi ēdieni vai veselīgi smūtiji – to visu ir iespējams pagatavot ar virtuves kombainu no Bosch!
 • Nelieli un skaisti ar izcilu dizainu: Bosch ergonomiskajiem virtuves kombainiem pietiks vietas pat mazākajās virtuvēs! Piederumus var praktiski uzglabāt traukā vai kādā no virtuves atvilktnēm.
 • Atklājiet visu virtuves kombaina potenciālu ar daudzpusīgajiem standarta piederumiem: profesionālais vienlaidu metāla putotājs pagatavo vieglu un gaisīgu bezē, kā arī ideāli saputo putukrējumu. Absolute Beater putotāju ar silikona pārklājumu var virzīt gar trauka malām, tādējādi kūku maisījumi, putukrējums, olu dzeltenumi un mērces nepaliks uz tām. Savukārt mīcīšanas āķis atvieglo pat smagu maisījumu, piemēram, rauga, maizes vai nūdeļu mīklas, mīcīšanu. Smūtiji, saldēti augļi, karstas zupas vai ledus auksti dzērieni: Thermosafe stikla blenderis ir talantīgs un universāls instruments dažādu kulinārijas gardumu radīšanai.

Tējkannas

Paceliet savu mazo sadzīves tehniku jaunā un stilīgā līmenī. Bosch tējkannas vienmēr nodrošinās ne tikai ātri iegūtu karstu ūdeni, bet arī lielisku dizainu pateicoties kvalitatīvajiem izgatavošanas materiāliem. Bosch tējkannas palīdzēs iegūt precīzi pagatavotu tēju ar TemperatureControl un siltuma uzturēšanas funkciju, vienmēr nodrošinot vislabāko iespējamo garšu.

Bosch tējkannu galvenās iezīmes

 • Bosch tējkannās varat viegli sakarsēt ūdeni tējai, kafijai vai kam citam līdz dažādām temperatūras pakāpēm, kā arī uzturēt uzvārīto ūdeni siltu.
 • Lai iegūtu perfektu tējas aromātu, varat izvēlēties starp 7 temperatūras iestatījumiem no 70 °C līdz vārīšanās temperatūrai.
 • Bosch tējkannu sildelements ir paslēpts, kas padara tīrīšanu daudz vienkāršāku un tīrības uzturēšanu vieglāku.

Tosteri

Ir lieliski, ja dienas svarīgākā maltīte ir arī visgardākā. Pateicoties to novatoriskajai tehnoloģijai, Bosch tosteri pārvērš labākās sastāvdaļas izcilās brokastīs, ļaujot Jums izbaudīt katru šķēli. Bosch tosteri ne tikai labi izskatās ar lielisku dizainu, bet arī ir aprīkoti ar jaunākajām funkcijām ideālām brokastīm.

Bosch tosteru galvenās iezīmes

 • Bosch tosteru AutoControl inovatīvā tehnoloģija nodrošina, ka Jūsu grauzdiņi vienmēr ir vienmērīgi apbrūnināti tieši tā, kā vēlaties.
 • MirrorHeating izmanto četrus kvarca stikla stieņus, lai radītu siltumu, un atstarotājus, kas novirza siltumu atpakaļ uz maizi un vienmērīgi sadala to pa virsmu.
 • Ar integrēto sildīšanas statīvu smalkmaizītes un maizītes paliek perfekti svaigas uz maizīšu sildītāja, garantējot nevainojamus rezultātus.

Kafijas automāti

Bosch filtra kafijas automāti un pilnībā automātiskie kafijas automāti nodrošina garantētu kafijas baudījumu. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, kafija, espreso, late un citi dzērieni vienmēr tiek pagatavoti tik nevainojami, it kā tos būtu gatavojis profesionāls barista! Pilnībā automātiskie kafijas aparāti katrā tasē uzbur smalkāko aromātu un neatvairāmu krēmīgumu. Lai Jūs varētu pilnībā izbaudīt katru tasi kafijas, Bosch savos filtra kafijas aparātos iestrādājuši gudrās tehnoloģijas un plašu inovatīvu funkciju klāstu.

Bosch kafijas automātu galvenās iezīmes

 • Kafijas dzērieni ar pienu, tādi kā kapučīno vai late, tiek pagatavoti nevainojami un ar krēmīgām piena putām.
 • Barista svin kafijas gatavošanu – viņš darbina kafijas aparātu ar absolūtu pārliecību, un katra darbība šajā procedūrā ir precīza līdz pat pēdējam sīkumam. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, Bosch ir izdevies šo prasmīgo meistarību pārnest uz Vero automātiskajiem kafijas aparātiem.

Bosch mazā un lielā tehnika Jūsu virtuvei PTA veikalā un internetveikalā

Ja Bosch ir arī Jūsu izvēle sadzīves tehnikai, aplūkojiet piedāvājumus PTA e-veikalā un klātienē Dambja 3A, Rīgā. Mūsu klientiem esam sarūpējuši vienmēr labas cenas Bosch sadzīves tehnikai. Katrs varēs rast atbildes uz saviem jautājumiem par tehnikas izvēli, kā arī atrast tieši sev piemērotākos modeļus no Bosch.