Pieci iemesli, kāpēc izvēlēties Mill viedos sildītājus

PTA veikalā ir pieejami vairāku zīmolu elektrosildītāji, kuri piedāvā WiFi iespēju, kas nodrošina papildu vadību un funkcionalitāti. Mūsdienās varat izvēlēties krietni ērtākus risinājumus – par šo arī vairāk uzzināsiet rakstā.

1. Samazināts enerģijas patēriņš

Izmantojot viedtālruni, ar viedo sildītāju Smart Panel Heaters tiks nodrpošināta pilnīga apkures temperatūras kontrole. Izmantojot lietotni Mill (pieejama Android un iOS ierīcēm), varat ieprogrammēt temperatūru, lai tā automātiski pielāgotos jūsu ikdienas vajadzībām. Papildu iespēja kontrolēt temperatūru istabās vai konkrētiem sildītājiem aplikācijā – pat ja viņi ir vairāki jūsu mājoklī. Automātiski pazeminot apkures temperatūru, kamēr esat ārpus mājas, guļat vai ceļojat, ir iespējams ietaupīt elektrības izmaksas. Jūs varat samazināt apkures elektroenerģijas patēriņu patiesi ievērojami – dažādi Mill veiktie testi parāda elektrības ietaupījumu pat par 32%. Turklāt jums nav jāuztraucas par atgriešanos mājās nepatīkami vēsā vidē, jo viedie sildītāji uzsildīs telpu līdz vēlamajai temperatūrai, ja iepriekš būsiet iestatījuši attiecīgo laiku. Mūsdienās daudzi meklē visekonomiskākos sildītājus, tomēr šo ierīču energoefektivitāti noteiks gan tehniskais risinājums, gan arī lietošanas paradumi.

2. Sildītāja vadība no jebkuras vietas un jebkurā laikā

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties ceļā vai mājās, ar Wi-Fi pieslēgtiem Mill viedajiem sildītājiem jums ir pilnīga kontrole pār mājsaimniecības temperatūru un elektroenerģijas patēriņu, izmantojot Mill App un Wi-Fi pieslēgtu viedtālruni. Nav jāuztraucas, ja aizmirsāt pazemināt apkures temperatūru vai izslēgt sildītājus, dodoties brīvdienās. Mūsu lietotnei ir brīvdienu režīms, ko varat iepriekš iestatīt, lai uzzinātu, kādus apkures līmeņus būtu ieteicams saglabāt, kamēr esat ārpus mājas.

3. Bērniem drošs 

Visi Mill sildītāji ir nodrošināti pret bērnu iejaukšanos to darbībā, iepriekš aktivizējot lietotni “Bērnu drošība”. Kad tas ir aktivizēts, bērni nevar mainīt sildītāja temperatūru, kā arī ieslēgt vai izslēgt sildītāju. Mūsu paneļu sildītāji ir īpaši piemēroti arī bērnu istabām, jo ​​tie ir īpaši izstrādāti, lai uzturētu zemu virsmas temperatūru. Visiem Mill sildītājiem, ieskaitot pārnēsājamos sildītājus, ir aizsardzība pret pārkaršanu un pret apgāšanos.

4. Stabila apkure

 Mill Smart Panel Heaters ir pirmie un vienīgie paneļu sildītāji ar PID kontroles tehnoloģiju. Kad tiek sasniegta vēlamā temperatūra, mūsu sildītāji samazina jaudas līmeni, nevis izslēdzas kā to dara tradicionālie sildītāji. Tas nodrošina stabilāku apkuri ar mazākām temperatūras svārstībām. Turklāt, izmantojot datus par vēsturisko patēriņu, esošajiem uzstādījumiem, Mill sildītāji zina, kad jāsāk sildīšana, lai sasniegtu vēlamo telpas temperatūru. Sildītājs uztver, cik ātri/lēni telpā paaugstinās vai pazeminās temperatūra laika gaitā. Šī funkcija palīdz izvairīties no nevajadzīga elektroenerģijas patēriņa, kas rodas no lieka elektrības patēriņa! Nodrošiniet stabilu, komfortablu temperatūru tieši tādu, kādu vēlaties un saudzējiet gan savu maku, gan vidi.

5. Integrācijas

Izmantojot lietotni Mill, jūs saņemat pilnu pārskatu par mājsaimniecības enerģijas patēriņu, statistiku, kā arī funkcijām, kas palīdz samazināt gan elektroenerģijas patēriņu, gan izdevumus. Jaunākās paaudzes sildītāji ir savietojami ar viedās mājas risinājumiem. 

Mill sildītājiem šobrīd tiek piedāvāta 5 gadu garantija – aplūkojiet piedāvājumus PTA e-veikalā.

Komforts katrā mājoklī

Plaša gaisa sildītāju izvēle,
atrodiet sev piemērotāko

Sildītāju izvēle PTA veikalā

silditaji-1
Eļļas radiatori
silditaji-2
Konvekcijas sildītāji
silditaji-3
Siltumventilatori