Electrolux veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji: inovācijas katrā ierīcē

Veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji ar katru jaunu inovāciju padara apģērbu mazgāšanu un žāvēšanu ērtāku. Nav šaubu par to, cik daudz šī sadzīves tehnika ir attīstījusies no brīža, kad tika ieviestas veļas mazgājamās mašīnas, līdz mūsdienu tehnikai. Lai arī veļas mašīnas no malas raugoties izskatās ļoti līdzīgas, tomēr katram zīmolam ir savas priekšrocības, tāpēc iepazīstinām ar Electrolux zīmola modeļiem. Visas šī zīmola veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji ir aprīkoti ar funkcijām, kas var uzlabot Jūsu pieredzi darbojoties ar šo sadzīves tehniku. Ja meklējat veļas mazgājamās mašīnas un žāvētājus ar novatoriskām funkcijām, augstu kvalitāti un plašu klientu atzinību, noteikti iesakām Electrolux ražoto tehniku!

Electrolux veļas mazgājamās mašīnas izcilākās inovācijas

ColourCare veļas mazgājamās mašīnas sistēma

Electrolux ColourCare sistēma attīra ūdeni, tādējādi nodrošinot, ka mazgāšanas līdzeklis darbojas daudz efektīvāk pat zemā temperatūrā. Maigā, bet rūpīgā tīrīšana palīdz Jūsu apģērbiem Jūsu iecienītākajās krāsās saglabāt košumu, ļaujot tiem izskatīsies kā jauniem! Tīrības noslēpums slēpjas ūdenī. Unikālā filtrēšanas sistēma attīra ūdeni no minerāliem un netīrumiem, kas bojā audumu, tādējādi mazgāšana ir daudz maigāka un efektīvāka. Tālāk redzami rezultāti no krāsu noturības testa, kas tika veikts ar poliestera audumu – 30 grādu temperatūrā tika izpildīti 50 mazgāšanas cikli. Ar ColourCare sistēmu krāsas neizbalo, melnais saglabājas melns pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm!

Koši sarkans apģērbs pēc 0 mazgāšanas reižu ar Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ColourCare sistēmu

Vēl joprojām koši sarkans apģērbs pēc 50 mazgāšanas reižu ar Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ColourCare sistēmu

Izteikti melns apģērbs pēc 0 mazgāšanas reižu ar Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ColourCare sistēmu

Vēl joprojām izteikti melns apģērbs pēc 50 mazgāšanas reižu ar Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ColourCare sistēmu

UltraCare veļas mazgājamās mašīnas sistēma

Electrolux UltraCare sistēma iepriekš sajauc mazgāšanas līdzekli, lai nodrošinātu ātru un efektīvu tīrīšanu. Tādējādi šī sistēma nodrošina, ka katra auduma šķiedra saņem mazgāšanas līdzekli, tiek attīrīta un aizsargāta, ļaujot pilnībā saglabāt auduma tekstūru tādu, kāda tā ir. Jūsu drēbes būs svaigas, tīras, maigas un kā jaunas vēl ilgi!

Salīdzinājums ar audumiem, kuri mazgāti ar tradicionālo mazgāšanas veidu pret audumiem, kas mazgāti ar Electrolux veļas mazgājamās mašīnas UltraCare sistēmu

 

Aplūkojiet īpaši ietilpīgo Electrolux EW8F169ASA veļas mazgājamo mašīnu ar UltraCare sistēmu un 9kg ietilpību!

Ja veļas mazgāšanas līdzeklis nav pilnībā izšķīdis, veļas mazgāšana nav tik efektīva, savukārt, ja veļas mīkstinātājs izplatās nevienmērīgi, apģērbs var šķist raupjš. Electrolux veļas mazgājamās mašīnas ar UltraCare sistēmu sajauc veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju ar ūdeni pirms nonākšanas veļas tilpnē, un tikai tad vienmērīgi tos izplata. Šāda procedūru secība nodrošina, ka katra auduma šķiedra tiek kārtīgi iztīrīta un audumam tiek sniegta atbilstoša aprūpe.

 

Uzziniet vairāk par UltraCare sistēmu noskatoties video!

SteamCare veļas mazgājamās mašīnas sistēma

Electrolux SteamCare sistēma sniedz iespēju iegūt profesionālas mazgāšanas rezultātus arī mājās! Pabeidzot katru mazgāšanas ciklu ar tvaiku, par trešdaļu tiek samazinātas apģērba krokas, tādējādi varot iegūt pat ģērbšanai gatavas drēbes, nekarsējot tās ar gludekli un liekot Jums aizmirst par apģērba krokām. Tāpat ar SteamCare var atsvaidzināt apģērbu, tā izvairoties no liekas mazgāšanas. Tagad viena cikla laikā varat gan mazgāt, gan apstrādāt ar tvaiku, tādējādi gludināt būt nepieciešams daudz retāk un apģērbs ilgāk saglabās labu formu un auduma tekstūru!

Salīdzinājums ar audumiem, kuri mazgāti izmantojot SteamCare sistēmu pret audumiem, kas mazgāti bez SteamCare sistēmas

SensiCare veļas mazgājamās mašīnas sistēma

Electrolux SensiCare sistēma nodrošina piemērotu mazgāšanas intensitāti katrā reizē, pielāgojot laika, enerģijas un ūdens patēriņu. Saskaņā ar Ritex veiktu testu 2015. gadā (testa numurs 15CR00099) SensiCare sistēma palīdz saglabāt audumu kā jaunu daudz ilgāk. Sensori katra cikla pirmajā minūtē automātiski pielāgo mazgāšanas cikla iestatījumus atkarībā no ievietotā apģērba svara, un tas ļauj samazināt mazgāšanas laiku un nepieciešamo ūdens un enerģijas daudzumu. Tas nozīmē, ka drēbes tiks mazgātas maigāk, un tas ir labi ne tikai jūsu apģērbam, bet arī videi.

Salīdzinājums ar audumiem, kuri mazgāti izmantojot SensiCare sistēmu pret audumiem, kas mazgāti bez SensiCare sistēmas

Veļas mazgājamās mašīnas ar frontālo ielādi

Veļas mazgājamās mašīnas ar vertikālo ielādi

Veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju

Electrolux veļas žāvētāju izcilākās inovācijas

CycloneCare veļas žāvētāja sistēma

Electrolux unikālā CycloneCare sistēma nodrošina, ka apģērbs tiek rūpīgi un vienmērīgi izžāvēts no visām pusēm. Kā piemēram, zīdu ir ļoti grūti žāvēt, jo tas biezi vien saburzās un zaudē formu. Izmantojot CycloneCare sistēmu, spirālveida gaisa plūsmas sistēma palīdz aizsniegt grūti sasniedzamas vietas, piemēram, kabatas un vīles, izžāvējot apģērbu ātri, precīzi un vienmērīgi. Rezultātā zīds nezaudē formu, kā tas, iespējams, notiktu, ja žāvētu to dabiskā veidā.

Salīdzinājums ar krekliem, kuri žāvēti ar gaisu pret kraklu, kas žāvēts ar CyclonCare sistēmu

DelicateCare veļas žāvētāja sistēma

Electrolux DelicateCare sistēma noregulē temperatūru un veļas tilpnes kustības atbilstoši audumam, lai nodrošinātu tam atbilstošas rūpes. Lai ko jūs mazgātu — smalkveļu, vilnu vai virsdrēbes — Jūsu drēbju kvalitāte tiks saglabāta!

Izmantojot DelicateCare sistēmu, Jūsu virsdrēbju ūdensizturīgais pārklājums tiek saglabāts un atjaunots vēl labāk, nekā žāvējot izklātā veidā – DelicateCare noregulē temperatūru, pasargājot virsdrēbju audumus un gādājot, lai apģērbs saņemtu tikai nepieciešamo karstuma daudzumu.

https://www.youtube.com/watch?v=vpTjupzqKb8&ab_channel=ElectroluxLatvija
Iepazīstiet Electrolux veļas žāvētājus ar Delicate Care! PTA Electrolux EW8HS259S veļas žāvētājs ar 9kg ietilpību, A++ energoefektivitātes klasi un Delicate Care funkciju ir pieejams par īpašu cenu!

Ar DelicateCare žāvējiet veļas žāvētājā savu vilnas džemperi, kuru līdz šim mazgājāt ar rokām! Electrolux DelicateCare sistēma pielāgo veļas tilpnes kustības, neļaujot vilnas izstrādājumiem velties vai sapīties, tādējādi izvairoties no vilnas saraušanās. Tas garantē izcilus žāvēšanas rezultātus bez saraušanās un formas zaudēšanas, kas pielīdzināmi žāvēšanai izklātā veidā.

GentleCare veļas žāvētāja sistēma

Atšķirībā no citiem žāvētājiem, Electrolux GentleCare sistēma žāvē apģērbu uz pusi zemākā temperatūrā, tādēļ Jūsu apģērbs nekad netiks pakļauts nevajadzīgam karstumam. Tas palīdz saglabāt auduma tekstūru ilgāk, kā arī ievērojami samazina enerģijas patēriņu un žāvēšanas laiku.

 

Uzziniet vairāk par GentleCare sistēmu noskatoties video! Visi PTA klāstā pieejamie Electrolux veļas žāvētāji ir īpaši energoefektīvi – ar energoefektivitātes klasi A++ un A+++, tomēr Electrolux EW8HS259S ir ne tikai energoefektīvs, bet arī ar GentleCare sistēmu!

SensiCare veļas žāvētāja sistēma

SensiCare sistēma nosaka veļas mitruma līmeni, izmantojot īpašus sensorus un pielāgojot žāvēšanas laiku. Tas nozīmē, ka, pat žāvējot dažāda veida apģērbus, tie nekad nebūs pakļauti pārmērīgi lielam karstumam. Ietaupiet laiku un enerģiju, tajā pašā laikā sniedzot savām drēbēm tās rūpes, kas tām patiešām nepieciešamas!

Electrolux veļas mazgājamās mašīnas

Atrodiet mūsu e-veikalā sev piemērotāko veļas mazgājamo mašīnu no Electrolux jau šodien!