Pagarinātā garantija sadzīves tehnikai – kādēļ to iegādāties?

Vai zinājāt, ka pagarinātā garantija var nodrošināt iespēju aizsargāt savus pirkumus pret negaidītiem bojājumiem pat pēc ražotāja garantijas termiņa beigām? Tā ir taisnība! Šādu paplašināto garantiju iegādāties piedāvā arī PTA, tādēļ aplūkosim vairāk par tās priekšrocībām. Pagarinātā garantija var sniegt Jums un Jūsu ģimenei sirdsmieru, zinot, ka, ja ar Jūsu jauniegādāto pirkumu kaut kas notiks pēc ražotāja noteiktā garantijas laika, uz to attieksies Jūsu pagarinātā garantija.

Pat ar pienācīgu rūpību Jūsu pirkumi dažkārt var tikt sabojāti vai negaidīti saplīst. Pagarinātā garantija mūsu klientiem sniedz iespēju saņemt papildu apdrošināšanas aizsardzību viņu vērtīgajiem pirkumiem, kas darbojas ilgāk par standarta ražotāja garantiju. Dāvājiet sev miera un komforta sajūtu, vienlaikus pasargājot sevi no neparedzētiem remonta vai tehnikas maiņas izdevumiem.

Kas ir pagarinātā garantija?

Pagarinātā garantija – tā ir aizsardzība pret pēkšņiem, negaidītiem produktu defektiem, beidzoties ražotāja garantijas periodam. Ja ražotāja garantija ir uz ierobežotu laiku, iespējams, Jums nav daudz laika, ko veltīt, lai pārliecinātos, ka visi radušies bojājumi tiek novērsti vai nomainīti pirms tās termiņa beigām. Tas nozīmē, ka variet netīšām palikt ar bojātu produktu un bez atlīdzības par bojājumiem.

Ja Jūs interesē, lai visas pie mums iegādātās preces būtu aizsargātas pret šāda veida scenārijiem, norādīsim uz dažām ievērojamām pagarinātās garantijas priekšrocībām:

  • Jūs varat pagarināt produkta kalpošanas laiku, piešķirot tam papildu drošības spilvenu pēc ražotāja ierobežotās garantijas termiņa beigām;
  • būsiet mierīgi, zinot, ka gadījumā, ja ar pirkumu kaut kas noiet greizi, neatkarīgi no tā, kad tas notiek tā paredzētā darbības laikā, atradīsies kāds, kas palīdzēs to novērst.

Pagarinātās garantijas termiņu ir iespējams izvēlēties Jums pašiem – izvēlieties Jums piemērotāko termiņu no 1 līdz pat 5 gadiem! Pagarinātā garantija un pirkuma apdrošināšana aptver visu sadzīves tehniku un elektroniskās ierīces – veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas, audio un video aparatūru u.c. preces.

Vienkāršāk sakot – ja Jūsu prece saplīst, ar iegādāto pagarināto garantiju varat sevi nodrošināt, ka tā tiks samainīta vai salabota bez jebkādas maksas – izmaksas sedz paplašinātā garantija.

Kā pagarināt garantiju?

Pagarinātās garantijas pakalpojumu nodrošina “Warranty Expert“, tomēr pakalpojumu var pieteikt, informējot konsultantu PTA veikalā pirkuma veikšanas brīdī, kā arī veicot pasūtījumu mūsu e-veikalā un pasūtījuma noformēšanas laikā ierakstot komentāra laukā, ka vēlaties pieteikt pagarināto garantiju. Papildu informāciju par garantijas pagarināšanas iespējām un izmaksām uzziniet pie mūsu konsultantiem vai sazinoties ar mums pa tālruni vai e-pastā: pta@pta.lv.

Ja esat iegādājušies pagarināto garantiju, un ar preci atgadījies kas nelāgs, visu informāciju var turpmāko rīcību varēsiet atrast pie pirkuma veikšanas sniegtajos materiālos. Uzziniet vairāk par pagarināto garantiju šajā pakalpojuma aprakstā!