Hitachi invertora kompresors: klusākam un taupīgākam ledusskapim

Liela nozīme Hitachi ledusskapju enerģijas taupīšanai ir invertora kompersoram, tas samazina gan elektrības rēķinu, gan arī darbojas klusāk. Kompaktais un jaudīgais invertora kompresors darbojas plašā diapazonā – no zemākās līdz augstākajai temperatūrai, līdz ar to tam ir zemāks trokšņa līmenis un ievērojami samazināts enerģijas patēriņš.

Hitachi invertora tehnoloģija tiek izmantota ātrgaitas dzelzceļu sistēmās un jaunākajās hibrīdautomašīnās. Kontrolējot motoru automātiskajā režīmā, šī tehnoloģija ļauj sasniegt optimālu veiktspēju ar minimāliem enerģijas zudumiem, kam savukārt ir liela loma negatīvās ietekmes uz vidi samazināšanā.

Invertora kompresoru priekšrocības

Šī tehnoloģija ļauj pielāgot dzesēšanas jaudu. Invertora kompresoriem raksturīga vienmērīga jaudas maiņa. Nav pastāvīgas ieslēgšanās un atslēgšanās, kas Hitachi ledusskapjus padara teju nedzirdamus.

Atšķirībā no lineāro kompresoru veidiem Hitachi ledusskapji ar invertora kompresoru nepārkarst, tiek samazināts enerģijas patēriņš. Šāda mūsdienīga invertora sistēma ir moderna, uzticama un ekonomiska.

hitachi-invertora-kompresors

Hitachi invertora kompresora darbības princips

Kompresors nodrošina aukstumnesēja tvaiku saspiešanu un pārvietošanu. Saspiežot tvaiki kondensējas un iegūtais šķidrums iztvaikošanas procesā absorbē siltumu – šajā brīdī notiek dzesēšana. Lai sasniegtu iestatīto temperatūru ledusskapī, tradicionālais lineārais kompresors ieslēdzas, darbojas ar pilnu jaudu un izslēdzas pēc tam, kad sensors ir uzrādījis nepieciešamo vērtību.

Ieslēgšanas-izslēgšanas procesu kontrolē relejs. Šis kompresora tips darbojas ar maksimālo ātrumu – saistībā ar to palielinās enerģijas patēriņš. Pastāvīgi starti un apstāšanās rada arī palielinātu slodzi elektrotīklam un pārslogo visu sistēmu. Invertora kompresors Hitachi ledusskapī darbojas pēc cita principa – tas periodiski neieslēdzas un neizslēdzas, bet pakāpeniski maina jaudu atkarībā no vajadzības. Ieslēdzot ledusskapi, tas ātri atdziest līdz iepriekš iestatītajai uzglabāšanas temperatūrai. Tad invertora kompresors palēnina savu jaudu, lai uzturētu temperatūru optimālā līmenī.

Dual Fan Cooling

Oriģinālā Hitachi tehnoloģija ir divu ventilatoru dzesēšanas sistēma Dual Fan Cooling, kas kontrolē aukstā gaisa padevi un nodrošina tā vienmērīgu sadalījumu dažādās ledusskapja kamerās. Divi ventilatori atdzesē ledusskapja un saldētavas nodalījumus neatkarīgi viens no otra.

Hitachi ledusskapju kvalitāte ir novērtēta visā pasaulē – tie atšķiras ar energoefektivitāti, funkcijām un pārdomātu dizainu. Plašā modeļu izvēle ļauj atrast piemērotāko ledusskapi atbilstoši katra vēlmēm: ar saldētavu augšā, apakšā vai ietilpīgu divdurvju ledusskapi, tie ir aprīkoti ar elektronisko vadības sistēmu, ļaujot īpaši precīzi uzstādīt vajadzīgo temperatūru, mainīt lietotāja uzstādījumus, aktivizēt ātro sasaldēšanu. Līdzās tehniskajām iespējām atsevišķi ir jāizceļ šo ledusskapju dizains, kura izstrādē tiek veltītas īpašas pūles un uzmanība.

Aplūkojiet Hitachi ledusskapju piedāvājumus PTA e-veikalā!

Ledusskapji ar saldētavu augšā

Ledusskapji ar saldētavu apakšā

Divdurvju ledusskapji