Hitachi ledusskapji – kvalitāte, kas atzīta visā pasaulē!

Japānā radīti jaunāko tehnoloģiju ledusskapji izceļas ar energoefektivitāti, funkcionalitāti un pārdomātu dizainu. Jaunākās tehnoloģijas nodrošina maksimālu produktu svaigumu un ilgtošāku uzglabāšanu, nezaudējot vērtīgos vitamīnus.

Galvenās īpašības

Zemāk iepazīstināsim ar galvenajām priekšrocībām, kuras piedāvā Hitachi ledusskapji. Uzskaitītās iespējas nav pieejamas visiem modeļiem, to nosaka katra atbilstošā ledusskapja specifikācija. Aplūkojiet to PTA e-veikalā pie katra modeļa vai vaicājiet klātienē PTA veikala konsultantiem, kuri detalizēti izstāstīs par katra modeļa priekšrocībām un atšķirībām.

 1. Oriģinālā Hitachi tehnoloģija ir divu ventilatoru dzesēšanas sistēma Dual Fan Cooling, kas kontrolē aukstā gaisa padevi un nodrošina tā vienmērīgu sadalījumu dažādās ledusskapja kamerās. Divi ventilatori atdzesē ledusskapja un saldētavas nodalījumus neatkarīgi viens no otra.
 2. Visi Hitachi modeļi ir aprīkoti ar invertora kompresoriem, kas izmanto videi draudzīgu un drošu R-600a dzesēšanas šķidrumu (izobutānu). Tas neietver hlorfluorogļūdeņražus un fluorogļūdeņražus. Sakarā ar to Hitachi ledusskapji neveicina ozona slāņa iznīcināšanu un nekaitē videi. Turklāt šāda veida aukstumaģents nodrošina augstu dzesēšanas efektivitāti un palīdz taupīt enerģiju. Invertora kompresoriem raksturīga vienmērīga jaudas maiņa. Nav pastāvīgas ieslēgšanas un izslēgšanas, līdz ar to ledusskapjiem ir ļoti zems trokšņa līmenis.
 3. Ecosensors kontrolē vismazākās temperatūru svārstības ledusskapī un ārpus tā, un, ja parametri mainās, dzesēšanas jaudu pielāgo īpašs mikrodators. Saprātīgas vadības sistēmas un īpašas enerģijas taupīšanas funkcijas nodrošina ērtu lietošanu un ievērojami samazina enerģijas izmaksas.
 4. Papildus tehniskajām iespējām īpaša uzmanība pievērsta ledusskapju dizainam. Plašs modeļu klāsts ļauj izvēlēties labāko variantu jebkuram interjeram. Sortimentā jūs varat atrast gan kompaktus maza izmēra ledusskapjus, gan daudzkameru modeļus, kā arī Side-by-Side ledusskapjus.
 5. Gan iebūvētiem, gan atsevišķi stāvošiem modeļiem ir elektroniska vadības sistēma, kas ļauj precīzi uzstādīt nepieciešamo temperatūru, mainīt iestatījumus, uzstādīt ātro sasaldēšanu. Visiem modeļiem ir rūpīgi pārdomātas funkcijas, kuru mērķis ir apmierināt pat prasīgāko klientu vēlmes. Inovatīvās tehnoloģijas ir izstrādātas tā, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, padarot to vieglāku un ērtāku. Hitachi ledusskapjus raksturo liela ietilpība un dažādi izmēri. Izturīgi regulējami plaukti ļauj ērti novietot beztaras un smagus izstrādājumus. Vakuuma nodalījums ir ideāli piemērots gaļas, zivju un piena produktu uzglabāšanai.
 6. Aero kopšanas zona ar fotokatalizatoru, mitruma kontroles ierīci, LED apgaismojumu un hermētiskiem blīvējumiem pēc iespējas ilgāk saglabā dārzeņu svaigumu un uzturvērtības. Dezodorējošais filtrs efektīvi uztver un novērš visas smakas, kā arī nomāc baktēriju iedarbību.
 7. Modeļi ar automātiskām durvīm un atvilktnēm tiek atvērti viegli un bez piepūles, izmantojot īpašu pogu, kas nodrošina papildu ērtības lietošanas laikā.
 8. Ātra sasaldēšana – atdzesēts gaiss lielā ātrumā nonāk saldētavas nodalījumā. Līdz ar ātru pāreju caur sasalšanas fāzi produktos neveidojas ledus kristāli, kas var sabojāt šūnas. Tā rezultātā pēc atkausēšanas produkti saglabā savu struktūru, garšu un derīgās īpašības.
 9. Modeļiem ar automātisko durvju tehnoloģiju Hitachi nodrošina apbrīnojami vieglu durvju atvēršanas pieredzi kā vēl nekad.
 10. Displejs tiek automātiski parādīts tikai tad, kad kāds tam tuvojas. Tas uztver, ja kāds cilvēks atrodas netālu no ledusskapja, un automātiski ieslēdz/izslēdz enerģijas taupīšanas režīmu. Tas ir noderīgi, ja ceļojat vai atstājat savas mājas uz ilgāku laiku.
 11. Jaunās Grande sērijas ledusskapī izcila dizaina stikla durvis – HITACHI izveidoja jaunu unikālu daudzstūra modeļa dizainu ārējām stikla durvīm un papildināja to ar jaunu krāsu: stikla bronzu (GBZ).

Inovatīvas vakuuma tehnoloģijas

Īpaši ir vērts izcelt Hitachi inovatīvās vakuuma tehnoloģijas. Vakuuma nodalījums ir ideāli piemērots gaļas, zivju, piena produktu un gatavu ēdienu uzglabāšanai. Īpašs sūknis iztvaiko gaisu, samazinot skābekļa saturu un tādējādi palēninot oksidācijas procesu. Tvertnes hermētiskais dizains satur mitrumu, kas ļauj izvairīties no produktu dehidratācijas. Antioksidantu kārtridžs samazina enzīmu aktivitāti uz gaļas un zivju virsmas, saglabājot to svaigumu un garšu. Saskaroties ar fotokatalizatoru, smakas molekulas noārdās, kā rezultātā smarža nodalījumā samazinās.

Vakuuma atvilktne – ilgstoša svaiguma noslēpums ir samazināts skābekļa līmenis. Hitachi sākotnējā vakuuma konservēšana izvada gaisu, lai uzturētu apm. 0,8 atm (atmosfēras spiediens). Gaļa, zivis un piena produkti tiek saglabāti svaigi un uzturvielām bagāti, tie ir gatavi pagatavošanai bez atkausēšanas. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk kā darbojas vakuuma atvilktne un kā tā ļauj saglabāt produktus ilgstoši svaigus.

Hitachi ledusskapju kvalitāte ir novērtēta visā pasaulē – tie atšķiras ar energoefektivitāti, funkcijām un pārdomātu dizainu. Plašā modeļu izvēle ļauj atrast piemērotāko ledusskapi atbilstoši katra vēlmēm: ar saldētavu augšā, apakšā vai ietilpīgu divdurvju ledusskapi, tie ir aprīkoti ar elektronisko vadības sistēmu, ļaujot īpaši precīzi uzstādīt vajadzīgo temperatūru, mainīt lietotāja uzstādījumus, aktivizēt ātro sasaldēšanu. Līdzās tehniskajām iespējām atsevišķi ir jāizceļ šo ledusskapju dizains, kura izstrādē tiek veltītas īpašas pūles un uzmanība.

Aplūkojiet Hitachi ledusskapju piedāvājumus PTA e-veikalā!

Ledusskapji ar saldētavu augšā

Ledusskapji ar saldētavu apakšā

Divdurvju ledusskapji