Hotpoint ierīces – pievienotā vērtība ikvienam mājoklim

Vai Jūs dzīvojat lielā mājā, Jūsu ģimenē ir gaidāms pieaugums, vai vienkārši meklējat savām vajadzībām labāko risinājumu, nevis tikai pievilcīgu tehniku? Ja tā, tad Hotpoint ir Jums piemērotākā izvēle. Šis zīmols apvieno tehnoloģiju jaudu ar inovatīviem risinājumiem, sniedzot labāko Jūsu mājai un iegūstot augstas kvalitātes rezultātus. Tas savukārt nozīmē rūpes par sevi un saviem mīļajiem ik dienas.

Iepazīstināsim ar galvenajām Hotpoint tehnikas priekšrocībām – mūsu PTA sadzīves tehnikas veikalā un arī e-veikalā https://pta.lv atradīsiet plašu šī zīmola tehnikas piedāvājumu. Ar Hotpoint varēsiet ievērojami paplašināt sava mājokļa iespējas!


Veļas mazgājamās mašīnas

Hotpoint brīvi stāvošās veļas mazgājamās mašīnas un veļas mazgājamās mašīnas – žāvētāji ir aprīkoti ar jaunākajām viedajām tehnoloģijām un uzlabotām funkcijām, kas pielāgojamas nepieciešamajam mazgāšanas un žāvēšanas veidam, lai atbrīvotos no pat grūtāk tīrāmajiem traipiem. Hotpoint veļas mazgājamām mašīnām – žāvētājiem ir burzīšanās un auduma nolietošanas aizsardzības tehnoloģija, kā arī funkcijas dažādu veidu audumiem. Pārlūkojiet PTA klāstā Hotpoint brīvi stāvošo veļas mazgājamo mašīnu klāstu – gan lielas, gan šauras, ar kopējo mazgāšanas ietilpību no 7 kg līdz 11 kg. Atrodiet ierīci, kas atbildīs Jūsu telpai un lietošanas vajadzībām un izvēlieties kādu no stilīgajām krāsām – melno vai balto!

Hotpoint veļasmašīna ar ActiveCare
Hotpoint inovatīvā ActiveCare traipu tīrīšanas tehnoloģija rūpējas par Jūsu drēbēm, iztīrot vairāk nekā 100 dažādus traipus tikai 20°C temperatūrā, lai Jūs varētu atkal un atkal valkāt savas iemīļotākās drēbes!


Veļas žāvētāji

Hotpoint veļas žāvētāji ar jaunākajām tehnoloģijām un uzlabotām funkcijām, piemēram, burzīšanās un apģērbu nolietošanās aizsardzību, regulējamiem temperatūras iestatījumiem un īpašām programmām dažādu veidu apģērbiem, nodrošina rūpīgu žāvēšanu, nekaitējot audumiem! PTA klāstā pieejami dažādi Hotpoint kondensatora žāvētāji ar frontālo ielādi.

Ledusskapji ar saldētavu

PTA veikalā atradīsiet dažādus Hotpoint piedāvātos brīvi stāvošos ledusskapjus ar saldētavu. Hotpoint savos brīvi stāvošajos ledusskapjos ir integrējis viedās dzesēšanas sistēmas funkcijas un īpašības, piemēram, Day 1 Fresh Technology un Temperature Variable Zone, kas palīdz saglabāt ēdienu ilgāk svaigu pareizā temperatūrā dažādiem pārtikas veidiem. Pateicoties aukstā gaisa cirkulācijas tehnoloģijai, šī zīmola ledusskapjos ar saldētavu neveidojas apsarmojums, nodrošinot vairāk laika ēdiena pagatavošanai un mazāk laika ledusskapja tīrīšanai. Izvēlieties atbilstošās krāsas ledusskapi ar saldētavu, lai tas atbilstu tieši Jūsu virtuves dizainam un vajadzībām!

Uzziniet vairāk par Day 1 Fresh Technology no Hotpoint, noskatoties video!

Cepeškrāsnis

Atklājiet PTA klāstā pieejamās Hotpoint cepeškrāsnis un kļūsiet slavens ģimenes un draugu lokā ar izcilu gatavošanu! Hotpoint piedāvā iebūvētās elektriskās cepeškrāsnis, kā arī cepeškrāsnis ar tvaika funkciju. Šī zīmola ražotās cepeškrāsnis ir aprīkotas ar dažādiem pašattīrīšanas tehnoloģiju veidiem, tostarp pirolītisko un hidrolītisko. Šī zīmola cepeškrāsnīm ir arī izcilas gatavošanas iespējas, piemēram, picas programma un izvelkamu plauktu iespēja, lai bez grūtībām gatavošanas laikā droši atvērtu cepeškrāsni un apmaisītu gatavojamo ēdienu nebaidoties no ēdiena apgāšanās!

Noskatieties informatīvo video par Hotpoint iebūvējamām cepeškrāsnīm ar MultiFlow funkciju!

Mikroviļņu krāsnis

PTA piedāvājumā ir Hotpoint iebūvētās mikroviļņu krāsnis, kuras pilnībā uzsilda ēdienu, jo ēdiena gatavošanas funkcijas var tikt secīgi sakārtotas atbilstoši jūsu vajadzībām. Funkcijas ietver Hotpoint dinamisko Crisp iespēju, kas nodrošina krāsns gatavošanas efektu ar īpaši kraukšķīgu garoziņu. Mikroviļņu krāsnis ir aprīkotas arī ar kombinētās un grila gatavošanas funkcijām un lietotāja saskarne gatavošanu šī zīmola mikroviļņu krāsnī padara par patiesu baudījumu!

Iepazīstiet Hotpoint izstrādāto Dynamic Crisp funkciju noskatoties video!

Plīts virsmas

Hotpoint zina, ka, lai pielāgotos dažādām vēlmēm un virtuvju izmēriem, kā arī apmierinātu dažādu ēdienu gatavošanas prasības, ir jāpiedāvā plašs plīts virsmu klāsts. Tāpēc PTA klāstā ir vairākas Hotpoint piedāvātās lieliska un eleganta dizaina gāzes, elektrisko, siltuma radiācijas un indukcijas iebūvējamās plīts virsmas, kas ir aprīkotas ar 4 gatavošanas zonām. Visām plīts virsmām ir inovatīvas iezīmes, sekmējot jūsu ēdiena gatavošanas stilu un vajadzības. Gāzes plītis ir aprīkotas ar Direct Flame liesmas izkliedes funkciju, kas nodrošina vienmērīgu gatavošanas trauku uzkarsēšanu, savukārt indukcijas plītīm ir uzstādīta bērnu drošības slēdzene, nodrošinot, lai Jūsu mazulis vienmēr būtu pasargāts.

Ar Direct Flame aizmirstiet par pārkarsētām vai neuzsildītām gatavošanas zonām! Salīdzinājumā ar standarta gāzes plīti, Hotpoint iebūvējamās gāzes plīts virsmas parūpējas par vienmērīgu karstuma sadalījumu visā pannas virsmā un nodrošina par 20% ātrāku gatavošanu!

Trauku mazgājamās mašīnas

PTA veikalā pieejamas dažādas Hotpoint trauku mazgājamās mašīnas – gan brīvi stāvošas, gan iebūvējamās. PTA veikalā pieejamām Hotpoint trauku mazgājamām mašīnām ir arī dažādi izmēri, piemēram, SlimLine brīvi stāvošas trauku mazgājamās mašīnas, kā arī standarta izmēri, sniedzot iespēju izvēlēties Jūsu mājām un virtuvei visatbilstošāko ierīci. Šī zīmola trauku mazgājamās mašīnas ir diapazonā no E līdz C energoefektivitātes klasei, lai Jūs justos ērti, zinot, ka samazināsies enerģijas rēķinu izmaksas un Jūs izmantojat videi draudzīgu ierīci. Hotpoint trauku mazgājamās mašīnas ir aprīkotas arī ar vairākām ērtām funkcijām, kas palīdz optimizēt telpu un nodrošina klusu darbību, piemēram, Dual Space, Zone Wash 2 Baskets un Extra Silent.

Hotpoint 3D Zone funkcija trauku mazgājamā mašīnā
Hotpoint 3D Zone mazgāšana uzveic taukus ietaupot enerģiju! Trauku mazgāšana atbilstoši Jūsu vajadzībām – izvēlieties intensīvu mazgāšanu ar 40% lielāku tīrīšanas jaudu vai pat par 40% augstāku energoefektivitāti!

Iepazīstieties ar PTA veikala klāstā pieejamo Hotpoint trauku mazgājamo mašīnu klāstu mūsu e-veikalā PTA.lv vai mūsu veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā, izlasiet tiešsaistes vērtējumus un atsauksmes un iegādājieties sev piemērotāko Hotpoint sadzīves tehniku!

Hotpoint tehnika

Hotpoint zīmols ir viens no populārākajiem Lielbritānijā – šo zīmolu par lielisku ir atzinis arī pasaulē populārais pavārs Džeimijs Olivers. Hotpoint – profesionāļu virtuves tehnika arī Jūsu mājoklī!

Ja arvien radušies jautājumi par Hotpoint tehniku, tās izvēli, aicinām apmeklēt mūsu veikalu Dambja 3A, Rīgā. Palīdzēsim Jums izvēlēties tieši Jūsu mājoklim vajadzīgo no pasaulē atzītiem zīmoliem un plašā klāsta.