Sadzīves tehnika vajadzīga jau šodien?! Ātra piegāde no PTA veikala

Nevienam nepatīk gaidīt, bet dažkārt ir reizes, kad tehniku vajag iegādāties steidzami. “Vai varat atvest šodien?” – šādu jautājumu no klientiem mēs dzirdam bieži un modeļiem, kuri jau atrodas mūsu veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā, visbiežāk varam teikt – jā, atvedīsim Jums jau šodien. Savukārt jautājums “Vai tiešām jums ir veikalā?” tiek uzdots vēl biežāk – ar gandarījumu varam atbildēt, ka jā – preces, kuras mūsu e-veikalā ir norādītas kā pieejamas un ir veikalā, patiešām arī ir atrodamas PTA sadzīves tehnikas veikalā. Visdrošāk vienmēr ir veikt pasūtījumu iepriekš un izvēlēties saņemt preci veikalā, vai braukt un klātienē izvēlēties. Labākie sadzīves tehnikas modeļi ilgi neuzkavējas mūsu veikalā, tādēļ laba cena un pieprasīts modelis nozīmē vienu – vajag pasteigties un neatlikt uz vēlāku laiku!

Steidzams pirkums? Nākam palīgā

Teju katrs kaut reizi dzīvē ir sastapies ar situāciju, ka sadzīves tehnika ir nepieciešama ļoti ātri – visbiežāk tās ir negaidītās reizes, ka vecā tehnika saplīst, piemēram, saldētava vai ledusskapis, laika gaidīt remontu diemžēl nav un nākas meklēt iespējas ātri iegādāties jaunu. Kur mklēt risinājumu šādos gadījumos? Pirmais un vienkāršākais solis ir ieskatīties PTA e-veikalā – tas nav vienkārši internetveikals, tas ir PTA veikals internetā un pat ar vēl plašāku klāstu. Aplūkojet piedāvājumus, atrodiet piemērotāko, pievērsiet uzmanību, vai prece ir veikalā. Kā nākamais solis ir veikt pasūtījumu e-veikalā, vēlāk šo preci varēsiet saņemt PTA veikalā vai izvēlēties piegādi ar kurjeru.

Vēlaties klātienē izvēlēties vai ir nepieciešama pieredzējuša konsultanta palīdzība? Atbrauciet uz PTA veikalu – lielāko sadzīves tehnikas veikalu Rīgā un noteikti atradīsiet sev piemērotāko. Mūsu cenas ir izdevīgas, daudzām precēm ir pieejams arī īsts 0% līzings, tādēļ varēsiet atļauties arī neparedzētus pirkumus, kurus nevar atlikt.

Sadzīves tehnikas piegāde visā Latvijā

PTA piedāvā piegādi visā Latvijā, piegādāsim vajadzīgo pat vistālākajā Latvijas ciemā. Rīgā un Pierīgā veicam piegādi ar mūsu pašu kurjeriem – tas nodrošina iespēju īpaši ātri saņemt pasūtījumu, PTA kurjeri strādā arī vakaros un brīvdienās. No rīta veikts pasūtījums un vakarā saņemta prece – tas ir lielisks pārsteigums un prieks mūsu klientiem, tomēr mums tā ir ikdiena un esam priecīgi, ka mūsu klienti novērtē šādu servisu. Pārējā Latvijā piegādi nodrošina mūsu partneris DPD kurjerdienests.

Piegādes izmaksas ir samērīgas, lai varētu izvēlēties no plaša klāsta  par draudzīgām cenām un nepārmaksāt, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas piegāde Rīgā maksās 12 eiro, savukārt visā Latvijā līdz 25 eiro. Piemēram, veļas mašīnas vai veļas žāvētāja piegāde uz Valku, Daugavpili vai Liepāju arī maksās vien 25 eiro. Citas piegādes izmaksas meklējiet e-veikala sadaļā “Piegāde” vai veiciet pasūtījumu, aprēķināsim izmaksas pasūtījuma veikšanas laikā vai dažkārt pēc pasūtījuma izskatīšanas. Ja vēlaties vēl vairāk samazināt piegādes izmaksas, iegādājieties uzreiz plašāku tehnikas klāstu, kā arī pavaicājiet apkārtējiem kaimiņiem, vai viņiem nav nepieciešama jauna tehnika, tādā veidā sadalīsiet piegādes izmaksas.

Ja Jums arvien ir neatbildēti jautājumi par preču pieejamību vai piegādi, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu pta@pta.lv un iespējami drīz sagatavosim Jums atbildi vai sazināsimies pa norādīto tālruni. PTA internetveikals apstrādā pasūtījumus katru dienu, tādēļ arī šeit nebūs jāgaida, kamēr ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis.