Sadzīves tehnikai 0% bezprocentu līzings līdz 10 mēnešiem

Salūzusi veļasmašīna vai ledusskapis? Šādas reizes, kad jauna sadzīves tehnika ir nepieciešama steidzami, var gadīties katram. Ne vienmēr remonts atmaksāsies, jo arī tas var prasīt laiku, kamēr meistars varēs atbraukt un novērtēt situāciju. Iespējams, ka ir pienācis laiks mainīt savu laiku nokalpojošo sadzīves tehniku.

Neplānoti lielāki pirkumi var radīt raizes, tādēļ nākas ātri pieņemt lēmumu par finanšu jautājumu risināšanu. Bezprocentu līzings ir viena no iespējām, kuru izmantot gan šādos steidzamākos jautājumos, gan arī plānojot finanses un lielākus pirkumus, piemēram, sadzīves tehnikas komplektus mājoklim. Šobrīd PTA veikalā visām precēm virs 70 EUR ir pieejams bezprocentu līzings – tā ir Jūsu iespēja iegādāties vajadzīgo sadzīves tehniku lētāk un par izdevīgām cenām.

Sadzīves tehnikas izvēle Dambja ielā 3A

PTA veikalā ir ļoti plaša izvēle un klātienē katrs var izvēlēties sev piemērotāko sadzīves tehniku. PTA veikalā var atrast sadzīves tehniku arī dažādos izmēros, ar ātru piegādi. Pasūtot darba dienā e-veikalā, to varat tajā pašā dienā jau saņemt PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā. Ja vēlaties patiešām steidzīgi iegādāties, atliek vien doties uz veikalu un aplūkot piedāvājumu. Mūsu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko un atbilstoši budžetam.

Vienmēr ir vērts sekot līdzi jaunumiem mūsu e-veikalā www.pta.lv un Facebook lapā, lai uzzinātu par aktuālajiem piedāvājumiem un akcijām.

Vecās tehnikas nodošana

Parūpējieties par novecojušās tehnikas nodošanu tālākai pārstrādei. Nolietotas elektropreces (mobilos telefonus, datorus, akumulatorus, rūterus, dekoderus, printerus, kopētājus, TV, ledusskapjus, veļas mašīnas, putekļu sūcējus, instrumentus, vadus utt.), atbilstoši likumā noteiktajai kārtībai, Jūs varat utilizēt uzņēmumā ElektroPunkts.lv.  Zvaniet pa tālruni 272 555 55, lai pieteiktu izvešanu. Elektroprecēm jābūt neizjauktām.