Samsung jaunā ledusskapju sērija BESPOKE: veido savu ledusskapja dizainu!

BESPOKE – ērti kombinējami un konfigurējami ledusskapju moduļi. Pielāgo ledusskapi savam dzīvesstilam. Izvēlies divdurvju modeli ar 390 l ietilpību, taču, ja ar to ir par maz, sakombinē vairākus moduļus vienā. Pievieno kādu no viendurvju moduļiem, kas pieejams divos dažādos izmēros vai papildini ledusskapi ar vēl vienu divdurvju moduli. Aplūkojiet Samsung ledusskapju piedāvājumus PTA e-veikalā un PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja 3A, Rīgā!

Tavs unikālais ledusskapja dizains

Izveido savu unikālo virtuves iekārtojumu ar pielāgojamajiem ledusskapjiem. Kombinē dažādas krāsas* un materiālus – Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless un Steel Metal.
*Durvis pieejamas Satin Beige, Satin Sky Blue, Glam Lavender, Glam Peach, Glam Navy, Clean Black, Clean White, Cotta White, Cotta Beige, Cotta Sky Blue, Cotta Lavender, Black Metal, Silver Metal un Real Stainless krāsās. Krāsu piedāvājums var tikt papildināts.

Minimālistisks un stilīgs dizains

Izveido ledusskapi, kura dizains un izkārtojums piemērots Tavam dzīvesstilam. Daudzfunkcionālais plaukts Rack & Shelf™ piemērots dažāda izmēra vīna pudelēm vai tādiem iepakojumiem, kā picas kaste. Savukārt, divpakāpju salokāmo plauktu vari novietot ledusskapja dziļumā, lai atbrīvotu vietu lielākiem produktu iepakojumiem. Tāpat vari iegūt papildu nodalījumu, izbīdot plauktu uz āru.
*Pēc izvēles.

Tas pats izmērs – lielāka ietilpība

Pateicoties SpaceMax™ augstas efektivitātes izolācijas sistēmai, ledusskapja sienas kļuvušas vēl plānākas. Tagad 390 litru* ledusskapī iespējams uzglabāt vēl vairāk. Turklāt tā 600 mm dziļums lieliski saplūdīs ar pārējām virtuves mēbelēm. Tas ir ne tikai praktisks, bet arī lieliski izskatās.
*RB38A** ietilpība moduļiem ar 2030 mm augstumu.

Vienmērīga temperatūra visos nodalījumos

Pateicoties All-Around Cooling tehnoloģijai, produkti tiek vienmērīgi atdzesēti visos nodalījumos. Ledusskapis automātiski monitorē iekšējo temperatūru un nodrošina vēsā gaisa plūsmu caur stratēģiski izvietotām ventilācijas atverēm. Šī funkcija garantē, ka ikviens produkts katrā plauktā tiek efektīvi atdzesēts un saglabā svaigumu.

Saglabā svaigumu

Uzturi ēdienu svaigu, neatkarīgi no tā, cik bieži tiek atvērtas ledusskapja durvis. Metal Cooling funkcija aizmugurējā ledusskapja sienā palīdz uzturēt optimālu iekšējo temperatūru. Tā saglabā aukstumu un novērš vēsā gaisa zudumus, ja durvis bijušas atvērtas.

Ledusskapis, kas novērš apsarmojuma un apledojuma veidošanos

Netērējiet laiku un enerģiju, atkausējot ledusskapi. No Frost tehnoloģija uzlabo gaisa cirkulāciju, lai saglabātu nemainīgu temperatūru un novērstu ledus uzkrāšanos. Tā palīdz daudz ātrāk sasniegt vajadzīgo temperatūru, turklāt dzesēšanas sistēmai būs mazāka slodze un ledusskapis kalpos ilgāk.

Uzglabā produktus svaigus – divreiz ilgāk

Izmanto priekšrocības, ko sniedz izcilās uzglabāšanas iespējas. Optimal Fresh + produktu uzglabāšanas kasti var izmantot gan kā vienu atvilktni, gan sadalīt divās zonās ar dažādu temperatūru. Labā puse paredzēta, lai uzglabātu augļus un dārzeņus. Savukārt, kreisā puse ir vēsāka.

Optimāls mitrums ilgstošam svaigumam ar HUMIDITY FRESH + tehnoloģiju

Saglabā oriģinālo tekstūru, aromātu un garšu ikvienam produktam. Uzstādi vajadzīgo mitruma līmeni Humidity Fresh + atvilktnē, vienkārši pagriežot vadības pogu. Tiks radīta ideāla vide dažādu augļu un dārzeņu uzglabāšanai, tāpēc tie saglabāsies kraukšķīgi, svaigi un sulīgi vēl ilgāk.

Ātra dzesēšana un saldēšana tieši tad, kad tas nepieciešams: POWER COOL & POWER FREEZE FUNKCIJAS

Izbaudi ātru dzesēšanu – nospiežot tikai vienu pogu, Power Cool funkcija intensīvi iepūtīs ledusskapī aukstu gaisu, lai ātri atdzesētu gan pārtiku, gan iecienītos dzērienus. Savukārt, Power Freeze funkcija strauji dzesēs gaisu saldētavā – tas būs lieliski piemērots pārtikas sasaldēšanai un ledus pagatavošanai.
*Iekšējie dati.

Mazāks troksnis un enerģijas patēriņš

DIGITAL INVERTER tehnoloģija – ledusskapis strādās klusāk un būs energoefektīvāks. Digital Inverter tehnoloģija pielāgos tā jaudu, reaģējot uz dzesēšanas pieprasījumu. Šis ledusskapis būs klusāks nekā bibliotēka – tikai 35dB (A). Kā arī tas atbilst jaunākajām energoefektivitātes prasībām, kas ļaus ietaupīt enerģiju.

Perfekta harmonija un stilīgs dizains

Piešķir savam mājoklim nevainojami elegantu izskatu. Ledusskapja standarta dziļums – 600 mm – un dizains pilnībā saplūdīs ar pārējām virtuves mēbelēm. Tam ir skaistas plakanas durvis un brīva aizmugure. Minimālistiskajā dizainā ir apslēpts displejs, plakans vīna pudeļu plaukts un pelēkā krāsā tonētas pārtikas tvertnes un kastes*.
*Pēc izvēles. Pieejams tikai noteiktiem modeļiem.

Vēl vairāk vietas dažādām pudelēm

Ietaupi vietu ledusskapī un uzglabā līdz pat 4 pudelēm ledusskapja durvīs. Plašajā un dziļajā durvju tvertnē droši ievieto liela izmēra pudeles, pakas un citus iepakojumus. Piekļūsti saviem iecienītākajiem atdzesētajiem dzērieniem pavisam ērti.

Durvis pielāgojas ledusskapja novietojumam

Flushed Door dizains ļauj atvērt ledusskapja durvis 90 grādu leņķī tā, ka tā malas nepieskaras sienai*. Novieto ledusskapi, kur vēlies, atver durvis līdz galam un tās būs vienā līmenī ar sānu sienu.
*Uzstādot ledusskapi 15 mm no sienas, tā durvis atveras 90 grādu leņķī.

Viegli tīrāma, izturīga un aizsargājoša aizmugure

Notīri ledusskapja aizmuguri vēl vieglāk. Clean Back ir pilnīgi gluds drošības vāks, kas aizsargā ledusskapja iekšējo sistēmu un kabeļus. Tas izskatās kārtīgi, to ir viegli tīrīt un tas nodrošina papildu izturību. Turklāt tas novērš netīrumu nokļūšanu komponentēs un pasargā tās no triecieniem.