LG: veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju

LG veļas mašīnas ar žāvētāju ir pazīstamas ar savu inovatīvo dizainu, modernām tehnoloģijām un izcilu veiktspēju. Tās piedāvā plašu funkciju klāstu, kas ļauj rūpīgi un efektīvi izmazgāt veļu, vienlaikus saudzējot audumus un ietaupot enerģiju. AI DD™ tehnoloģija izmanto mākslīgo intelektu, lai automātiski izvēlēsies optimālo mazgāšanas ciklu katrai veļas mazgāšanai. Tas nodrošina perfektu mazgāšanas rezultātu, vienlaikus saudzējot audumus.

Ja meklējat jaunu veļas mašīnu, LG ir lieliska izvēle. Tās piedāvā izcilu veiktspēju, modernās tehnoloģijas un plašu funkciju klāstu, kas atbilst jebkurai vajadzībai.

Aplūkojiet šīs tehnikas piedāvājumus PTA e-veikalā un klātienē PTA veikalā Dambja 3A, Rīgā.

 

Izbaudiet tīras un sausas drēbes bez piepūles ar LG veļas mašīnām ar žāvētāju. Šīs modernās ierīces apvieno mazgāšanas un žāvēšanas funkcijas vienā kompaktā korpusā, ietaupot vietu un laiku.

LG veļas mašīnas ar žāvētāju piedāvā:

  • Novatoriskas tehnoloģijas: AI DD™ mazgāšanas tehnoloģija, TurboWash™ ātrās mazgāšanas programma, tvaika funkcija alerģēnu likvidēšanai un citas.
  • Efektivitāte: Augsta energoefektivitāte un ūdens taupīšanas režīmi palīdz samazināt rēķinus.
  • Izturība: Rūdīta tērauda tvertne un izturīgas durvis nodrošina ilgu kalpošanas laiku.
  • Vieda tehnoloģija: ThinQ™ lietotne ļauj kontrolēt veļas mašīnu no jebkuras vietas.
  • Ērtības: Vienkārša lietošana, automātiska žāvēšanas līmeņa regulēšana un dažādas programmas dažādiem audumiem.

LG veļas mašīnas ar žāvētāju ir ideāls risinājums mazām telpām, kur nav vietas atsevišķai veļas mašīnai un žāvētājam. Tās ir lieliski piemērotas arī aizņemtiem cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt laiku un iegūt tīras un sausas drēbes īsā laikā.