Candy veļas žāvētāji: populāra izvēle Latvijā

Veļas žāvētāju iespējas novērtē daudzas mājsaimniecības Latvijā – piemērota veļas žāvētāja izvēle nav vienkārša, jo piedāvājumi ir daudz un dažādi. Candy un Hoover veļas žāvētāji ir populāra izvēle PTA klientu vidū. Ar Candy veļas žāvētājiem jums nav jāgaida, kamēr būs pilna tvertne ar veļu. Arī daži apģērba gabali ir pietiekami, lai tos izžāvētu – ierīce automātiski pielāgos žāvēšanas programmu un intensitāti, tādejādi ietaupīsiet gan laiku, gan elektrības resursus. 

Standarta veļas žāvētāju dziļums ir 60 cm, tas prasa ievērojamu vietu, kur to izvietot, tomēr Candy piedāvā šaurāku veļas žāvētāju sērijas Slim Smart un GrandÓ Vita Smart, kuru dziļums ir tikai 46,5 cm, piemēram, Candy CS4 H7A1DE-S. Šim modelim žāvēšanas ietilpība ir 7 kg, apvienojumā ar nelielo izmēru tam nav konkurentu un tādēļ ir populāra izvēle PTA veikala pircēju vidū. Ar speciālu savienojumu veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju var izvietot vienu virs otra. Papildu stiprinājumu varat iegādāties PTA veikalā

Kādēļ izvēlēties Candy Slim Smart CS4 H7A1DE-07 veļas žāvētāju?

Zemāk apkopojām svarīgākās šī modeļa veļas žāvētāja īpašības un iespējas – tas Jums var palīdzēt pieņemt lēmumu par piemērotākā veļas žāvētāja izvēli. Šo modeli ar labām atsauksmēm ir novērtējuši mūsu klienti.

  • Aprīkots ar ekonomisku siltumsūkni (heatpump), kas ļauj vairāk žāvēt veļu ar zemākām temperatūrām nepāržāvējot un nebojājot to.
  • 4 automātiskās žāvēšanas programmas (“Palagi”, “Skapī”, “Uz žāvētāja”, “Gludināšanai”), kā arī ātrais žāvēšanas režīms ar dažādiem ilgumiem: 30, 45 un 60 minūtes, žāvēšana kokvilnai, sintētikai, krekliem, bērnu apģērbiem, krāsanai veļai, sporta apģērbam u.c.
  • Speciāls režīms vilnas žāvēšanai, WOOLMARK sertificēts
  • Programma “Pret alerģijām” gan žāvē, gan arī cīnās ar putekļu ērcītēm, iztīra mazgāšanas līdzekļu paliekas.
  • Atsvaidzināšanas programma ļauj novērst nepatīkamu apģērbu smaku.
  • Pateicoties speciālai funkcijai “Atmiņa”, funkcijas var pielāgot individuālām vajadzībām.
  • Ar aplikāciju Candy Simply-Fi varat pārvaldīt ierīces darbību savā mobilajā tālrunī. Ar aplikācijas palīdzību varat uzzināt par filtru, motora stāvokli, nodrošina praktiskus padomus, kā paildzināt žāvētāja darba mūžu.
  • Funkcija SmartMatch ļauj žāvētājam sazināties ar Candy Smart veļas mašīnu, ja abas ierīces ir pieslēgtas Wi-fi tīklam, un uzzināt visu informāciju par veļu, kas tiek mazgāta un atbilstoši iegūt padomus par piemērotāko žāvēšanas cikla izvēli.
  • EasyCare ūdens savākšanas konteiners palīdzēs ātri izliet ūdeni no veļas žāvētāja.

Ja arvien ir radušies jautājumi, atbrauciet uz PTA veikalu Dambja ielā 3A, Rīgā un mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku – veļas mašīnu vai veļas žāvētāju. 

Candy veļas mašīnas un žāvētāji

Plaša izvēle un uzticams zīmols no Itālijas
0% nomaksa

velasmasinas-ar-frontalu-ieladi-2
Ar frontālo ielādi
candy-ar-zavetaju
Ar žāvētāju
candy-zavetaji
Veļas žāvētāji