Veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju: ko ņemt vērā?

Veļas mašīnas ar žāvētāju apvieno sevī divas lietas: ierasto veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju. Alternatīva ir iegādāties šīs ierīces atsevišķi, tomēr vietas un finanšu ekonomijas dēļ šādu kombinētu ierīci izvēlas daudzi pircēji. Šajā rakstā aplūkosim svarīgākās lietas, kuras ir vērts zināt, izvērtējot veļas mašīnu ar žāvētāju.

Ietaupiet vietu

Līdz ar inovāciju attīstību veļas mašīnu izmēri paliek mazāki, veļas mašīnu ietilpība mazgāšanai un žāvēšanai – palielinās. Vienlaikus ir jāatceras, ka ierasti šādām veļas mašīnām žāvēšanas apjoms ir mazāks kā mazgājot, tomēr šo informāciju salīdziniet pie tehnikas apraksta. PTA veikalā atradīsiet šādas veļas mašīnas arī ar dziļumu līdz 45 cm.

Energoefektīvi

Mūsdienīga sadzīves tehnika var būt gan energoefektīva, gan arī labi kalpot un veikt tai paredzētos uzdevumus kvalitatīvi. Daudzi modeļi ir pieejami ar A un augstāku energoefektivitātes klasi. Nenoliedzami veļas žāvēšana palielina elektrības patēriņu, tomēr šāda iespēja aizstāj citas neērtības. Iesakām arī izmērīt esošās veļas mašīnas elektrības patēriņu, lai būtu iespēja salīdzināt ar jaunu tehniku.

Komforts

Ja izmantojat kombinētu ierīci, tad nav vajadzības izņemt veļu un tad to pārlikt žāvētājā. Ieliekot veļu, Jūs to uzreiz varat izmazgāt un tālāk jau uzreiz žāvēt. Žāvētāju varat izmantot arī dažiem apģērbiem, nepiepildot maksimāli atļauto tvertnes tilpumu. Nav vajadzības vairs izmantot veļas auklas vai uztraukties par lieku mitrumu Jūsu mājvietā.

Atcerieties vienmēr izvēlēties atbilstošu veļas mazgāšanas programmu. Nepareizi izvēlēts mazgāšanas veids var sabojāt Jūsu apģērbu arī dārgā veļas mašīnā vai žāvētājā.

Ja jums ir liela ģimene, daudz mazgājamās un žāvējamās veļas, plānojat aktīvi izmantot žāvētāju, vieta atļauj, tad labāk ir izvēlēties divas atsevišķas ierīces: veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju. Tos var izvietot arī vienu virs otra.

Plašākā veļas mazgājamo mašīnu izvēle

PTA veikalā un internetveikalā pta.lv atradīsiet plašu klāstu veļas mazgājamajām mašīnām ar iebūvētu žāvētāju. Pasaulē atzīti ražotāji: AEG, Bosch, Candy, Electrolux, Hoover, Whirlpool un citi. Ja Jums ir radušies papildu jautājumi par veļas mašīnas iegādi, vaicājiet klātienē mūsu klientu konsultantiem, kuri palīdzēs izvēlēties labāko sadzīves tehniku tieši Jums.