Candy mazās veļas mašīnas: risinājums mazai platībai

Ierasti šaurās vietās vienīgais risinājums ir iegādāties šauru veļas mašīnu, kura ir pietiekami mazu dziļumu, tomēr dažkārt tieši augstums ir noteicošais faktors, kas traucē ievietot vēlamo sadzīves tehniku. Šādos gadījumos nākas izvērtēt citas iespējas, piemēram, ievietot no augšas atveramu veļas mašīnu vai kādu mazāka izmēra un līdz ar to mazākas ielādes mazgājamo mašīnu.

Īpaši mazās veļas mašīnas no Candy

Candy piedāvātās veļas mazgājamas mašīnas Aquamatic ir vieni no mazākajiem tirgū pieejamajiem modeļiem – platumā 50 cm, savukārt augstumā 70 cm. Ielādes apjoms ir atbilstošs ierīces izmēriem: 4 kg. Tas ir pietiekams vienam cilvēkam vai ģimenei bez bērniem, kuriem ikdienā nav jāmazgā daudz veļas.

Šīm veļas mašīnām ir A+ energoefektivitātes klase, kā arī automātiskās programmas novērtēs veļas apjomu un atbilstoši pielāgos mazgāšanas programmu. Papildus tam ir pieejams atliktās mazgāšanas starts (3,6 vai 9 stundas) arī ātrās mazgāšanas 14, 30 un 59 minūtes. Lieliski noderēs, lai varētu ātri izmazgāt vai atsvaidzināt drēbes.

Mazgabarīta risinājums nelielām platībām

Šāda kompakta veļas mašīna ir ideāli piemērota nelieliem apartamentiem, vienistabas dzīvokļiem, vasarnīcām u.c. Maz vietas vairs nebūs attaisnojums, lai neatrastu tai piemērotu vietu – to var ērti izvietot zem izlietnes vai pat ievietot skapī. Jāņem vērā, ka lūkas atvēršanai un atbilstošai uzstādīšanai ir nepieciešama neliela papildu platība.

Candy AQUA 1042 D1
candy AQUA 1142 D1
Candy AQUA 1041 D1

PTA piedāvājumā atradīsiet vairākus Candy īpaši kompakto veļas mašīnu piedāvājumus – aplūkojiet pta.lv e-veikalā vai klātienē mūsu veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā. Candy piedāvājuma klāstā atradīsiet arī kompaktas veļas mašīnas ar dziļumu līdz 45 cm. PTA piedāvā vairāk kā 10 000 dažādus sadzīves tehnikas modeļus, mūsu plašajā klāstā katrs varēs atrast sev piemērotāko tehniku par izdevīgām cenām. Izskatiet mūsu e-veikalā atrodamos piedāvājumus, izmantojot filtrus, nosakiet sev vajadzīgos parametrus un atrodiet labāko.  

Candy veļas mašīnas un žāvētāji

Plaša izvēle un uzticams zīmols no Itālijas
0% nomaksa

velasmasinas-ar-frontalu-ieladi-2
Ar frontālo ielādi
candy-ar-zavetaju
Ar žāvētāju
candy-zavetaji
Veļas žāvētāji