Putekļsūcējs – robots ar mākslīgo intelektu DEEBOT OZMO T8 AIVI

Izcils jaunums PTA veikalā no ražotāja Ecovacs: jauns putekļu sūcēja – robota modelis DEEBOT OZMO T8 AIVI nodrošina jaunu mijiedarbības un dziļākas tīrīšanas līmeni nekā jebkad agrāk. Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par šī modeļa priekšrocībām un sniegtajām iespējām.

Skatīt piedāvājumu PTA.lv e-veikalā

4 jaunas galvenās tehnoloģijas

Pašas jaunākās inovācijas, lai atvieglotu mājas uzkopšanu un turklāt padarītu robotu par nepārspējamu palīgu ikdienā. Uzziniet par svarīgākajām tehnoloģijām, kuras padara šo Ecovacs Deebot modeli tik atšķirīgu gan no citiem Ecovacs robotiem, gan arī izceļ to starp konkurentu zīmoliem.

Efektīvai šķēršļu noteikšanai palīgā nāk mākslīgais intelekts

Mūsdienīgi optimizētā AIVI™ tehnoloģija ļauj robotam atpazīt vairāk dažādu priekšmetu un ievērojami ātrāk no tiem izvairīties, izmantojot samazinātu iespiešanās ātrumu. Turklāt robots kartē objektus, kas iepriekš tika atpazīti, lai labāk pielāgotos mājas videi un optimizētu tā tīrīšanu. Tas veido 200% ātrāku atpazīšanas ātrumu un 60% samazinājumu sadursmei ātrumā. Salīdzinot ar iepriekšējiem ECOVACS robotiem.

TrueMapping™

TrueMapping™ tehnoloģija ar D-ToF lāzera noteikšanu ir nākamās paaudzes lāzera vadības tehnoloģija. Tagad robots var noteikt 2x lielāku attālumu (līdz 10 m) ar daudz lielāku precizitāti. Integrēts ar nozarē vadošajiem algoritmiem, DEEBOT OZMO T8 AIVI skenē, kartē un plāno efektīvu tīrīšanas ceļu ātrāk un precīzāk. Īpaši no tā labumu gūst lielākas ģimenes mājas.

OZMO™ Pro īpaši spēcīga sūkšana un tīrīšana

Izmantojot jauno OZMO ™ Pro sistēmu, robots ne tikai sūc un mazgā vienā piegājienā – tajā ir arī mopēšanas plāksne, kas tiek darbināta ar elektrību un darbojas ar augstas frekvences vibrācijām, lai labāk tiktu galā ar īpaši noturīgiem traipiem. ECOVACS revolucionārā spiediena saglabāšanas sistēma uzlabo enerģijas patēriņu un nodrošina augstu vakuuma spiedienum, panākot vēl labāku tīrīšanas efektivitāti.

Tiešraide pēc pieprasījuma

Izrāviena funkcija robotu nozarē – iebūvēta kamera telpas monitoringam. Pārbaudiet, vai esat aizmirsis aizvērt logu vai atstājis dušu. Jūs varat novirzīt robotu uz konkrētām vietām, lai redzētu istabu caur robota kameru lietotnē ECOVACS. Real-cam funkcija ir nodrošināta ar paroli. Lietotājiem ir jāiestata parole, lai piekļūtu video funkcijai. Robota iekšienē esošie dati tiks aizsargāti un izmantoti tikai tīrīšanai. Datu drošībai tiek piemērota šifrēšana, kad dati tiek pārsūtīti no robota uz viedtālruni.

Skatīt piedāvājumu PTA.lv e-veikalā

Video apskats (angļu valodā)