Kluss un vēl klusāks – Liebherr ledusskapji

Jebkurš ieslēgts ledusskapis radīs noteiktas skaņas, tam ir dažādi iemesli, tomēr ne visi ledusskapji veido vienādu skaņu līmeni, to atšķirības noteiks tehniskā uzbūve. Liebherr strādā pie inovatīvu risinājumu izveides, lai ledusskapju radīto skaņu samazinātu arvien vairāk un Jums nenāktos sastapties ar troksni, kuru rada ledusskapis virtuvē saldējot un atdzesējot tajā izvietoto pārtiku.

Savulaik ledusskapis apvienoja tikai kompresoru un termostatu, kas noteica temperatūru ledusskapī un attiecīgi ieslēdza kompresoru, kad vajadzēja papildu aukstumu. Mūsdienās ledusskapjos tiek ieviestas vairak tehnoloģijas, kuras arī lielākoties ir atbildīgas par dažādu trokšņu radīšanu, kā arī dažādi fizikālie procesi kā izplešanās, saraušanās var radīt mazāk saprotamus trokšņus.

Liebherr jau daudzus gadus īsteno skaņas pētījumus, veicot dažādus testus un mērījumus modernās skaņas telpās. Šādi pētījumi ļauj noteikt trokšņu avotus un atbilstoši rīkoties, lai tos samazinātu.

Zemāk ir uzskaitīti daži no piemēriem, kā Liebherr spēj risināt šīs problēmas:

  • Kompresori ar kontrolētu ātrumu – ierastie aukstuma kompresori strādā ar aptuveni 3 tūkstošiem apgriezieniem minūtē, bet modeļi ar kontrolētu ātrumu ierastā darba režīmā strādā vien ar 1 000 līdz 1 600 apgriezieniem minūtē. Mazāks ātrums nozīmē arī mazāku vibrāciju un troksni, ko tā rada.
  • Ventilatori ar kontrolētu ātrumu – līdzīgi kā kompresori arī ventilatoriem tiek kontrolēts ātrums, ierobežojot to darbību tikai līdz vajadzīgajam līmenim, uzturot konstantu iekšējo temperatūru.
  • Aukstumaģents R600a bez CFC – šim aukstumaģentam ir nepieciešams mazāks spiediens nekā citiem aukstumaģentiem tajā pašā temperatūrā, līdz ar to tehnoloģijai dzesēšanas nodrošināšanai ir vajadzīgs mazāks spēks un tas samazina troksni.

Akustikas testi

Testēšanas posmā tiek īstenoti ne tikai skaņas testi, bet arī iesaistīti pārējie kolēģi, kuri ikdienā neveic šādus testus un tos Liebherr lūdz novērtēt skaņas apjomu. Neatkarīgāks vērtējums no malas vienmēr ir vērtīgs un palīdz vēl labāk uzlabot ledusskapju akustiku. Gala lietotāju pētījumi tiek veikti, jo cilvēku jūtība pret apkārtējo troksni pieaug – mājokļi kļūst labāk izolēti, arī ārējais troksnis mazāk ienāk mūsu mājoklī, tādēļ vairāk kļūst dzirdami iekšējie trokšņu avoti, piemēram, sadzīves tehnika. Tādēļ pat sākotnēji pat maz novērtēts kritērijs kā ledusskapja skaņa var kļūt par nozīmīgu faktoru ledusskapja izvēlē.

Ledusskapja skaļuma līmenis

Aicinām pievērst uzmanību ledusskapju skaņu līmenim, salīdzināt tos dažādiem modeļiem – to ērti varat darīt arī pta.lv e-veikalā, atzīmējot preces salīdzināšanai – tādā veidā ātri vien varēsiet atrast, kurš ledusskapis Jums ir vairāk piemērots. Ja ir nepieciešama papildu palīdzība, sazinieties ar mums vai apmeklējiet mūsu veikalu Dambja ielā 3A, Rīgā, un mūsu zinošie konsultanti palīdzēs ar ledusskapja izvēli, izvērtējot tieši Jūsu vajadzības.

Aplūkojiet Liebherr piedāvājumu

Liebherr varat aplūkot gan PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā, gan arī ieskatīties mūsu internetveikalā PTA.lv – izvēlieties Jūs interesējošo preču kategoriju no zemāk izvietotā saraksta.

Daudzām Liebherr precēm ir pieejams bezprocentu līzings ar nomaksu līdz 10 mēnešiem, tas ļaus Jums ērtāk plānot finanses, vienlaikus iegādāties augstākās kvalitātes sadzīves tehniku no Vācijas.