Iepazīstieties! Liebherr – vācu sadzīves tehnikas ražotājs

Ar vairāk kā 60 gadu pieredzi Liebherr ir ieguvis plašu atzinību gan Eiropā, gan ārpus tās. Liebherr īpašu uzmanību pievērš kvalitātei un detaļām, šo zīmolu izvēlās klienti, kuri vēlas uzticamu sadzīves tehniku. Klienti novērtē šīs tehnikas ērtumu un ergonomiku, atvieglojot ikdienu. Liebherr ražotās sadzīves tehnikas klāstā ir ledusskapji (brīvi stāvošie, iebūvējamie, divu durvju), saldētavas, vīna skapji. Liebherr ražo arī būvniecības un industriālo tehniku.

Liebherr – inovāciju līderis

Kopš dibināšanas brīža līdz pat mūsdienām Liebherr ražo atbilstoši Eiropas līmeņa standartiem, kā arī nemitīgi attīsta savas ražošanas iespējas un īsteno jaunas tehnoloģijas, lai piedāvātu klientiem pašas modernākās iespējas. Piemēram, uzņēmums 1971. gadā pirmais pasaulē izveidoja ledusskapi ar elektronisko pārvaldību, 1987. gadā tapa pirmais ledusskapis ar NoFrost tehnoloģiju, savukārt 1996. gadā Liebherr patentēja unikālo tehnoloģiju BioFresh – par to varat lasīt mūsu rakstā.

Mūsdienās lielākā daļa ledusskapji ir aprīkoti ar NoFrost tehnoloģiju, kas sasaldēšanas procesā novērš ledus veidošanos uz produktiem un uz saldētavas sienām. BioFresh tehnoloģija ļauj noregulēt temperatūru un mitrumu, lai ilgstošāk saglabātu pārtiku garšīgu un nezaudēt tās kvalitāti. Mūsdienu elektronika Liebherr ledusskapjos ļauj gan noregulēt temperatūras režīmu ar precizitāti līdz vienam grādam, gan arī pieslēgt sistēmai “Gudrā māja”, kas ļauj pārvaldīt ledusskapi arī attālināti.

Sertificēta un pārbaudīta kvalitāte

Katru dienu Liebherr rūpnīcās tiek ražoti līdz pat 7000 ledusskapji un saldētavas. Liebherr ledusskapji un saldētavas tiek vairākās valstīs: Vācijā, Austrijā un Bulgārijā, tomēr kvalitātes standarti un sistēma šo standartu īstenošanai ir vienāda visās ražotnēs. Ne visi Eiropas ražotāji var lepoties ar ISO 50001 sertifikātu – tas tiek piešķirts ražošanas uzņēmumiem, kuriem ir nevainojama reputācija, objektīvi novērtē elektropatēriņu, cīnās par apkārtējās vides piesārņojuma samazināšanu, palielina savu konkurētspēju, īstenojot ilgtspējīgu ražošanu.

Aplūkojiet Liebherr piedāvājumu

Liebherr varat aplūkot gan PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā, gan arī ieskatīties mūsu internetveikalā PTA.lv – izvēlieties Jūs interesējošo preču kategoriju no zemāk izvietotā saraksta.

Daudzām Liebherr precēm ir pieejams bezprocentu līzings ar nomaksu līdz 10 mēnešiem, tas ļaus Jums ērtāk plānot finanses, vienlaikus iegādāties augstākās kvalitātes sadzīves tehniku.