Kompaktās (galda) trauku mazgājamās mašīnas: atradums mazām virtuvēm

Ko gan darīt, ja ir vēlme izmantot trauku mazgājamās mašīnas priekšrocības, tomēr virtuves izmēri ir nepielūdzami un vēl vienu sadzīves tehnikas ierīci nav kur izvietot. Šādos gadījumos var iegādāties galda jeb kompaktklases trauku mazgājamo mašīnu.

Pietiekami ietilpīgas

Neraugoties uz mazajiem izmēriem arī šāda ierīce spēj būt ļoti noderīgs palīgs trauku mazgāšanai, tajās ierasti ietilpst 5-6 trauku komplekti. Tas ir pietiekami nelielām ģimenēm, tiem, kuri dzīvo vieni vai reti gatavo mājās. Šādu modeli var izmantot arī nelielās biroju virtuvēs.

galda-1
bosch-maza
Nelieli izmēri

Šo modeļu aptuvenie izmēri ir 45cm augstumā, 55 cm platumā un 50 cm dziļumā. Nelielās trauku mazgājamās mašīnas var novietot uz galda, līdzās izlietnei vai paredzēt tam atsevišķu plauktu, atsevišķus kompaktos modeļus var arī iebūvēt. Pirms iegādes iepazīstieties ar uzstādīšanas prasībām, lai pārliecinātos, ka izvēlēto modeli varēs novietot tam paredzētajā vietā.

Funkcionalitāte kā lielākiem modeļiem

Raugoties no funkcionalitātes viedokļa, mazās trauku mazgājamās mašīnas neatpaliek no lielākām, trauku mazgāšana notiek tādā pašā veidā, vienlaikus ir ātrākas un ekonomiskākas – taupot ūdeni un elektrību. Tām var būt dažādas papildu iespējas, piemēram, visas Candy trauku mazgājamās mašīnas attauko, dezinficē traukus un ēšanas piederumus īsā laikā ar maksimālu enerģijas efektivitāti.

galda-3
Izvēlieties savu trauku mazgājamo mašīnu

Ja plānojat iegādāties trauku mazgājamo mašīnu – izvēlieties Jūsu vajadzībām atbilstošāko: brīvi stāvošu, iebūvētu vai šādu kompaktklases modeli. Mūsu veikalā un e-veikalā atradīsiet plašu trauku mazgājamo mašīnu klāstu no pasaules vadošajiem zīmoliem kā Bosch, Candy, Electrolux un citiem.

Trauku mazgājamās mašīnas

Plaša izvēle un izdevīgas cenas
0% nomaksa visai sadzīves tehnikai

bosch-maza
Kompaktās trauku mazgājamās mašīnas
trauku-mazg
Trauku mazgājamās mašīnas ar 45 cm platumu
trauku-mazg-gorenje
Trauku mazgājamās mašīnas ar 60 cm platumu