PTA.lv e-veikals – sadzīves tehnikas veikals internetā!

PTA.lv https://pta.lv nav vienkāršs internetveikals – tas ir sadzīves tehnikas veikals internetā! PTA e-veikalā atradīsi visplašāko sadzīves tehnikas klāstu, kas ir atrodams mūsu veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā. Atbrauc uz Baltijā lielāko baltās un iebūvējamās tehnikas veikalu un izvēlies klātienē vai izdari savu izvēli PTA.lv e-veikalā: vienmēr izdevīgas cenas un plaša izvēle, lai visu vajadzīgo atrastu vienuviet!

✔ ledusskapji & saldētavas
✔ veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji
✔ trauku mazgājamās mašīnas
✔ plīts virsmas un cepeškrāsnis
✔ mikroviļņu krāsnis
✔ lieli un mazi TV
✔ mazā sadzīves tehnika (virtuves kombaini, blenderi, gludekļi u.c.)

Sadzīves tehnika bez gaidīšanas!

Kuram gan patīk gaidīt? It sevišķi, ja tās ir patīkamas pārmaiņas mājoklī! Lai atvieglotu izvēli, atliek vien PTA.lv preču sarakstā atzīmēt “Ir veikalā”, lai atlasītu preces, kuras ir pieejamas tūlītējai saņemšanai PTA veikalā vai ātrai piegādei ar kurjeru.

PTA veikalā ir vairāk kā:
120 veļas mašīnas ar frontālo ielādi 
Veļas mašīna ar žāvētāju? Veikalā izvēle vairāk kā 40 modeļiem 
Laiks jaunam ledusskapim – ar saldētavu apakšā 90 modeļi, no kā izvēlēties

Tie ir tikai daži piemēri, dažādu pieejamo modeļu skaits ir mērāms tūkstošos! Ieskaties un pārliecinies pats – vairs nekādas gaidīšanas, neziņas, ja izvēlas preces ar atzīmi “Ir veikalā”. Vajadzīgais modelis tomēr nav veikalā un ir jāpasūta? Bez raizēm – veic pasūtījumu, mūsu konsultants sazināsies, lai pavēstītu sīkāk par gaidīšanas laiku. Precēm ar norādi “Ir veikalā!” pasūtījumu veic laicīgi un Rīgā/Pierīgā iespējams saņemiet jau tajā pašā dienā. Ieskaties mūsu e-veikalā: https://pta.lv/

Neliels ieskats PTA veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā