10 iemesli, kādēļ izvēlēties Liebherr ledusskapjus un saldētavas

1 | Ilggadēja pieredze

Jau vairāk kā 50 gadus Liebherr nepārtraukti izstrādā un rada jaunus ledusskapju un saldētavu modeļus. Liebherr zīmola klienti izvēlas palikt uzticīgi šim zīmolam daudzu gadu garumā, to apliecina daudzie klienti visa pasaulē, kuri ir novērtējuši zīmola kvalitāti.

2 | Kvalitāte visaugstākajā līmenī

Nemainīgi augstas kvalitātes nodrošināšanai Liebherr izmanto tikai augstvērtīgus materiālus un komponentus. Jau ražošanas gaitā katrai iekārtai vairākas reizes tiek veikta kvalitātes un funkcionalitātes pārbaude. Nepārtraukta iekārtu pilnveidošana, visu komponentu optimizācija un uzmanība pat vismazākajam sīkumam ir pamats Liebherr kvalitātei, kas savukārt nodrošina ievērojami ilgāku kalpošanas laiku arī pēc garantijas laika beigām, salīdzinot ar citiem zīmoliem.

3 | Klasisks dizains

Augstvērtīgie  izejmateriāli savienojumā ar klasisko formu Liebherr ledusskapjos un saldētavās īsteno visaugstākās dizaina prasības un vadlīnijas. Augstvērtīga nerūsējošā tērauda kombinācija ar precīzas darbības elektroniskajām vadības ierīcēm un elegantu GlassLine aprīkojumu nodrošina eleganci bez laika robežām daudzu gadu garumā.

4 | Nekaitīgs un apkārtējai videi draudzīgs

ActiveGreen principus Liebherr īsteno jau produktu izstrādes gaitā. Liebherr iekārtās tiek izmantoti augstvērtīgi komponenti, lai panāktu ilgu, drošu darbību un augstāko energoefektivitāti. Visas plastmasas detaļas ir marķētas, norādot uz to atkārtotas pārstrādes iespēju. Arī ražošanas procesi ir balstīti uz efektīvu resursu izmantošanu. Piemēram, siltums, kas veidojas ražošanas laikā, tiek pārvērsts apkures enerģijā. Visas Eiropā izveidotās ražotnes ir sertificētas atbilstoši starptautiskajam vides vadības standartam ISO 14001.

5 | Augstākais elektroenerģijas taupīšanas līmenis

Liebherr produkcijā tiek izmantotas modernākās elektroniskās sistēmas un efektīvākas dzesēšanas sistēmas, nodrošinot visu kategoriju iekārtām enerģijas taupības režīmu ar augstāko enerģijas efektivitātes klases novērtējumu: A+++. Izvēloties šādu enerģiju taupošu sadzīves tehniku, Jūs ietaupīsiet elektroenerģijas izmaksas ilgtermiņā.

6 | BioFresh: veselīgāka pieeja

Tehnoloģija BioFresh nodrošina izcilu klimatu, nodrošinot ilgstošu produktu svaigumu ledusskapī. Kad temperatūra ir nedaudz virs 0°C un gaisa mitrums atbilst ideālam līmenim, augļi, dārzeņi, gala, zivis un piena produkti nezaudē vitamīnus, ilgāk saglabā savu uzturvērtību, kā arī nezaudē savu vizuālo izskatu.

7 | NoFrost: profesionāla aukstuma kvalitāte

Aizmirstiet atsaldēšanu! Drošai un ilglaicīgai svaiguma saglabāšanai Liebherr tehnika ar NoFrost funkciju nodrošina augstai kvalitātei atbilstošu dzesēšanas jaudu. Saldējamie produkti tiek sasaldēti ar atdzesētu cirkulējošu gaisu un liekais gaisa mitrums tiek novadīts, tādējādi sasaldēšanas nodalījums vienmēr tiek pasargāts no nevajadzīgas ledus kārtas veidošanās, produkti neapsarmo.

8 | Dizains

Liebherr sadzīves tehnikas izcilo dizainu nemitīgi apliecina neatkarīgas institūcijas un konkursu apbalvojumi, piemēram, 2014.gadā Liebherr saņēma titulu ‘Favorite brand Gold – Consumer’s Choice’ (Iecienītākais zīmols Zelts – Patērētāja izvēle). Vairāki modeļi saņēma GDC “Interjera inovācijas balvu” un “Virtuves inovācijas balvu”, Liebherr regulāri kļūst par Red Dot dizaina balvu ieguvēju.

9 | Plašs piedāvājums

Brīvi stāvoši ledusskapji, saldētavas, zem darbavirsmas izvietojama vai iebūvējama sadzīves tehnika – Liebherr zīmols piedāvā vairāk kā 250 dažādus modeļus. Daudzi modeļi ir pieejami gan PTA e-veikalā pta.lv, gan arī mūsu veikalā Ganību dambī 40c, Rīgā.

10 | Izsmalcinātiem vīniem izcils klimats

Liebherr vīna skapji piedāvā vislabākos apstākļus vīna nobriedināšanai, ļaujot izveidoties un nostiprināties tā garšas pilnībai. Vinidor sērijas vīna skapji nodrošina iespēju uzglabāt vīna pudeles dažādās temperatūrās, lai sniegtu iespēju pilnībā izbaudīt vīna nianses.

Skatīt video par Liebherr sadzīves tehniku