Virtuves kombains Electrolux EKM 4100: apskats un atsauksmes

Electrolux mikseris Gastronomijas Institūta meistarklasēs darbojas jau vairāk nekā divus gadus. Tā krāsu esam izvēlējušies, pieskaņojot to telpu interjeram. Jo kā jau sievietēm arī mums svarīgi, la ikkatrs aksesuārs ir saskaņots un veido gaumīgu virtuves vizuālo koptēlu.

Brīdī, kad kurjers piegādāja mikseri pārsteidza tā lielie gabarīti un svars. Tas tādēļ, ka korpuss ir ražots no metāla, kas apliecina tā izturību arī pret mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem. Atverot iepakojumu, pārsteidza arī ietilpīgs kuļamā trauka izmērs. Tajā var sagatavot krēmu vismaz 3 kg smagai Cielaviņa kūkai.

Izvēle tieši šim modeli par labu krita, jo Gastronomijas Institūts ciemiņi izrādīja interesi par zefīru meistarklasi. Gaisīgums un pufīgums ir īstā zefīra atslēgas vārdi. Ideālas ģeometrijas putojamā slotiņa apvienojumā ar ietilpīgu kuļamkrūzi ir tieši tas, kas lika mums izlemt par Electrolux Assistent EKM4100 iegādi. Gatavojot pirmo zefīra provi, aparāts nelika sevī vilties. Zefīra konsistence ir tieši tāda kā cerēts.

Turpmāk jaunajam meistarklašu varonim bija jātiek galā ar citiem izaicinājumiem. Liels un patīkams atklājums bija Cielaviņa sviesta krēma konsistence, ko agregāts veido gandrīz musa konsistencē, kas ideāli harmonē ar gaisīgo un kraukšķīgo riekstu bezē.

Katra nākamā produkta putošanā nebija šaubu, ka aparāts izvēlētais īstais. Tā papildus divi uzgaļi lieti noder smilšu mīklas sagatavošanai, no kuras vēlāk top izsmalcinātās tartes. Iekārtai ir 10 ātruma pakāpes, bet uzsākot to katru, slota iegriežas lēnāk, kas būtiski, lai neputētu milti pa gaisu, vai netiktu “sasists” olas baltums.

Maksimālais ātrums ļauj īsā laikā tikt pie gaisīgas olbaltuma masas bezē cepumiem, kas ir biežāk gatavotais produkts Gastronomijas Institūtā. Ar to cienājam savus ciemiņus saldummīļus.

Gandrīz katrā meistarklasē saņemam jautājumu: “Vai bez šādas lielas un jaudīgas putojamās mašīnas man mājās nekas neizdosies? “. Atbildam, ka noteikti izdosies arī ar rokas mikseri, tikai gatavošanas process nebūs tik komfortabls un krietni laikietilpīgāks.

Gatavojot desertus un kūkas, ar šo iekārtu paralēli vari darīt citus darbiņus, jo putošanas brīdī Tavas rokas ir brīvas. Līdz šim mūsu pieredze ir bijusi tikai pozitīva. Un priecē fakts, ka daudzas mūsu viešņas Ziemassvētkos zem eglītes atradušas tieši šo dāvanu, cerībā, ka ģimene arī turpmāk tiks lutināta ar gardām kūkām.


Vairāk par šo Electrolux virtuves kombainu uzziniet PTA sadzīves tehnikas e-veikalā pta.lv, tur atradīsiet arī plašu citu virtuves kombainu piedāvājumu. PTA veikals ir Baltijā lielākais baltās un iebūvētās sadzīves tehnikas veikals, piedāvājot visdažādākā veida sadzīves tehniku. Apmeklējiet mūsu veikalu Ganību dambī 40c, Rīgā, lai klātienē izvēlētos sadzīves tehniku, kura kalpos gadiem ilgi.