Whirlpool: ledusskapji ar saldētavu apakšā

Vai Jums nepieciešams ledusskapis ar plašāku saldētavu? Izvēlieties modeli ar saldētavu ledusskapja apakšā! Šāds saldētavas izvietojums ir lielākajai daļai ledusskapju modeļu PTA klāstā, jo tieši šis ir vispopulārākais ledusskapju veids. Whirlpool ledusskapji piedāvā inovatīvas tehnoloģijas un īpašas funkcijas, lai ilgāk saglabātu pārtiku svaigu un ar dažādiem automātiskajiem iestatījumiem atvieglotu lietošanu. Whirlpool – tas ir uzticams zīmols sadzīves tehnikas izvēlē! Gadiem uzkrātā pieredze tirgū ļauj piedāvāt klientiem jaunus sadzīves tehnikas modeļus ar arvien noderīgākām funkcijām.

Izbaudiet inovatīvas tehnoloģijas ar ledusskapjiem ar saldētavām apakšā! Aplūkojiet šī veida ledusskapju piedāvājumu PTA.lv e-veikalā un klātienē PTA veikalā Dambja 3A, Rīgā. Mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko ledusskapi!

Iepazīstinām ar Whirlpool ledusskapju sniegtajām iespējām! Visas šīs iespējas atradīsiet Whirlpool W9931DIXH ledusskapī ar saldētavu apakšā!

Dual No Frost

Divas neatkarīgas No Frost dzesēšanas sistēmas rada ideālu vidi pārtikas uzglabāšanai bez apsarmojuma veidošanās, nodrošinot ideālu temperatūru un mitruma līmeni, izvairoties no aromātu sajaukšanās starp plauktiem. Ievietojiet augļus un dārzeņus jebkur ledusskapī, un Dual No Frost sistēma tos saglabās svaigus līdz pat 15 dienām.

6TH SENSE precision control

Tehnoloģija, kas ātri atjauno ideālo temperatūru un mitruma līmeni. 6th SENSE tehnoloģija pastāvīgi uzrauga temperatūras un mitruma svārstības ārējo iemeslu dēļ (piemēram, durvju atvēršana) un ātri atjauno ideālo temperatūru un mitrumu optimālai pārtikas uzglabāšanai gan ledusskapī, gan saldētavā. Tāpat ir samazināts saldētavā uzglabāto produktu sala radīto bojājumu biežums.

Temperatūras brīdinājums

Temperatūras trauksmes funkcija brīdina par temperatūras paaugstināšanos ledusskapī, palīdzot izvairīties no iespējamās pārtikas sabojāšanās.

Ātra dzesēšana

Temperatūra ledusskapja iekšpusē nekavējoties samazinās, kad tiek ievietoti jauni produkti. Iebūvētie sensori automātiski regulē dzesēšanas temperatūru, nodrošinot zemu enerģijas patēriņu un ilgstošu svaigumu.

Fresh Box+

Saglabā augļus un dārzeņus svaigus! Inovatīvi Fresh Box+ integrēti paliktņi nodrošina vislabākos apstākļus pārtikas produktu uzglabāšanai. Atvilktne ar mitruma kontroles slīdni ļauj uzglabāt augļus un dārzeņus svaigus līdz pat 15 dienām.

Fresh Pad

Fresh Pad absorbē augļu un dārzeņu radīto mitrumu un aktīvi kavē kaitīgo baktēriju vairošanos, lai saglabātu augļus un dārzeņus svaigus. Režģis atdala augļus un dārzeņus no uzglabāšanas laikā radītā mitruma, bet īpaša antibakteriālā piedeva samazina kaitīgo baktēriju daudzumu uz augļu un dārzeņu nodalījuma virsmas līdz pat 99,9%.

Durvju dalītājs

Vieta, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šis Whirlpool ledusskapja jaunais dizains nodrošina telpu un elastību, kas Jums ir nepieciešama, lai ērti un viegli uzglabātu ēdienu un dzērienus.

Pudeļu plaukts 2IN1

Plaukts 2in1 – piemērots gan ēdiena, gan pudeļu uzglabāšanai. Jauna dizaina pudeļu plaukts, kas integrēts plaukta aizmugurē un ļauj droši uzglabāt pudeles vai izmantot telpu kā parasto plauktu. Pārvietojams, to var novietot uz jebkura plaukta.

Flexi plaukts

Plaukts, kas atbilst jūsu vajadzībām – Flexi plauktu, ja nepieciešams, var sabīdīt, lai samazinātu plaukta dziļumu, ļaujot ievietot augstākus priekšmetus, piemēram, pudeles vai burkas.

Piena produktu nodalījums

Šim Whirlpool ledusskapim ir plašs piena produktu nodalījums, lai novērstu smaržu un garšu sajaukšanos.

Tilpums 340 – 380 L

Šis Whirlpool ledusskapis ar saldētavu ir paredzēts, lai nodrošinātu visu nepieciešamo vietu jūsu ēdienu un dzērienu ērtai uzglabāšanai.

Vieglas piekļuves paplāte

Biežāk lietotais ēdiens tieši pa rokai! Īpaša izvelkama paplāte ļauj labāk pārredzēt un viegli piekļūtu biežāk izmantotajam saldētavā uzglabātajam ēdienam.

Ventilācija

Vairākiem Whirlpool ledusskapjiem ar saldētavu ir ventilators, kas nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmu ierīces iekšienē, uzlabojot tās ventilāciju.

Inventora kompresors

6th SENSE invertora kompresors optimizē enerģijas patēriņu un samazina temperatūras svārstības, uzlabojot pārtikas uzglabāšanas apstākļus.

EnergySaving tehnoloģija

Īpaši ātra temperatūras atjaunošana – inovatīvā EnergySaving tehnoloģija nodrošina īpaši ātru temperatūras atjaunošanu, maksimālu enerģijas ietaupījumu un ilgāku pārtikas svaigumu.

Brīvdienu režīms

Brīvdienas bez rūpēm! Whirlpool ledusskapji ir brīvdienu režīms, kurš ļauj iestatīt ledusskapi ar saldētavu gaidstāves režīmā uz laiku, kad esat prom.

Metal multi flow

Augstākās klases interjera izskats. Izcils dizains un eleganta alumīnija apdare padara ledusskapi augstvērtīgu pat iekšpusē.

WCollection dizains

W Collection tehnikas līnija ir radīta būt vienkāršai, izceļot pašu būtiskāko. Produkta vadošais dizains apvienojumā ar augsti tehnoloģisku digitālu dvēseli nodrošina produkta smalku integrāciju jūsu mājās un dzīvē.

Maināms durvju vēršanās virziens

Maināms durvju vēršanās virziens ļauj pielāgot ierīci jūsu virtuves izkārtojumam – izvēlieties atvēršanu pa kreisi, vai pa labi.

Dotyk Touch displejs

Inovatīvā Dotyk Touch lietotāja saskarne ar tiešo piekļuves taustiņu un diviem atsevišķiem displejiem vieglai ledusskapja un saldētavas temperatūras noregulēšanai, parādot precīzus grādus.

Uzskaitītās funkcijas var atšķirties starp modeļiem, pievērsiet uzmanību modeļu aprakstiem!

Whirlpool: ledusskapji ar saldētavu apakšā

Iepazīstiet jau tagad pieejamos ledusskapjus ar saldētavu apakšā no Whirlpool!

Saistītie raksti