Liebherr BioFresh – ievērojami ilgāk svaiga pārtika

Liebherr ir pasaule plaši atzīts vācu sadzīves tehnikas ražotājs. Vairāk par Liebherr varat uzzināt šajā rakstā. Turpinām iepazīstināt ar Liebherr ledusskapju priekšrocībām.

Katrs vēlās, lai ledusskapī ievietotā pārtika ilgāk saglabātos svaiga. Ēdiena kvalitāte un tā svaigums ir nozīmīgs faktors mūsu un bērnu veselībai. Dabas produkti – augļi un dārzeņi – satur mums tik ļoti vajadzīgos vitamīnus, minerālvielas. Uzglabājot atbilstošā temperatūrā un mitrumā, pārtika ievērojami ilgāk saglabās savu sākotnējo svaigumu un garšas kvalitāti.

Lai virtuvē īstenotu vajadzību svaigai pārtikas uzglabāšanai, ir nepieciešama atbilstoša vide, tādēļ Liebherr ir izveidojis īpašu BioFresh tehnoloģiju, kas spēj uzglabāt atbilstošo pārtiku temperatūrā tikai nedaudz virs 0°C. To nodrošina augstas precizitātes ledusskapja elektronika.

Konkrētai pārtikai vajadzīgais klimats

BioFresh atvilknēs varat norādīt atbilstošu mitruma līmeni DrySafe vai HydroSafe nodalījumā.

DrySafe atvilknes ar zemu mitruma līmeni (sausu klimatu) ir ideāls gaļas, zivju un piena produktu uzglabāšanai. Atverot slīdni, mitrums krītas un ledusskapis tiek pielāgots par DrySafe. Uzglabājot šādā, salīdzinoši sausajā vidē, šie produkti ilgāk saglabāk savu garšu.

Savukārt augļus un dārzeņus ieteicams ir uzglabāt neizpakotus BioFresh HydroSafe nodalījumā. Augļiem un dārzeņiem ir augsts ūdens saturs, tādēļ tas ir jāsaglabā. Kompakti piepildīta zona rada vidi ar mitruma līmeni līdz 90%, saglabājot šo vajadzīgo mitrumu.

Pielāgojiet ledusskapi savām vajadzībām

BioFresh atvilknes ir praktiskas, ļauj labāk izvietot produktus, tos aplūkot un arī atrast. Šīs ietilpīgās atvilknes var viegli atvērt, jo izmantotas teleskopiskās sliedes. Arī pašā ledusskapī izvietotie plaukti un uzglabāšanas risinājumi sniedz pietiekami plašu vietu produktiem, kuriem nav vajadzīgas īpašas mitruma līmeņa prasības. Piemēram, pudeļu plaukts vai īpašās VarioBoxes uzglabāšanas kastes ļaus ievērojami uzlabot kārtību ledusskapī.

Taupiet pārtiku

Pārsteidzoši, bet ikdienā paši nemanām, cik daudz pārtikas tiek nelietderīga izmantota –mēs to nepamanām piepildītajā ledusskapī, tā sabojājas, tādēļ to nākas izmest un līdz ar to lieki tērēt naudu pārtikas iegādei.

Liebherr ledusskapji ļauj ērti pārlūkot tajos izvietoto, vieglāk piekļūt vajadzīgajam. Šāda iespēja atvieglos pārtikas iegādes plānošanu, jo redzēsiet, kas pietrūkst Jūsu ledusskapī. Papildus BioFresh sistēma ļauj labāk pārvaldīt Jūsu pārtikas krājumus: ēdiens ilgāk paliek svaigs un ledusskapī izvietotā pārtika tik ātri nebojāsies, saglabājot savu pirmatnējo garšu un izskatu.

Atsauksmes un izvēle

Klienti, kuri jau ilgstoši izmanto ledusskapjus ar šo BioFresh iespēju ir to novērtējuši ļoti pozitīvi un ar lieliskām atsauksmēm. Ja Jums rodas papildu jautājumi par Liebherr BioFresh un Liebherr ledusskapju piedāvājumu, apmeklējiet mūsu PTA sadzīves tehnikas veikalu Dambja ielā 3A, Rīgā, un mūsu zinošie klientu konsultanti varēs palīdzēt Jums ar ledusskapja izvēli, atbilstoši Jūsu vajadzībām. Aplūkojiet Liebherr ledusskapju piedāvājumu arī PTA e-veikalā – tajā atradīsiet gan brīvi stāvošos Liebherr ledusskapjus un saldētavas, gan arī Liebherr iebūvējamo sadzīves tehniku.